Seat Ibiza dostane facelift

Španělský časopis Car and Driver ve své tištěné verzi vydal obrázky možné podoby Seatu Ibiza, který se pravděpodobně chystá na příští rok. Facelift by měl pokračovat v designerské linii, kterou započal model Altea. Autoři retuše vzali za základ oficiální fotografie standardní Ibizy a napasovali na ně prvky z Altey, viz maska a zadní světla. Dle mého skromného názoru ale výsledek není hezčí než verze před faceliftem.

Mezi další novinky, kterými se Ibiza pochlubí, jsou motory 1.4 TDI ve verzích 51 a 59 kW, které nahradí motor 1.9 SDI 47 kW a 1.4 TDI 55 kW.


Obrázky z magazínu Car and Driver
Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků