Seat chystá překvapení pro střední třídu (první skici)

Také automobilka Seat bude více těžit z koncernové příslušnosti k Volkswagenu. Po české automobilce Škoda nabídne i Seat sedan střední třídy, který bude postaven na platformě Passatu.

Vůz, který by se měl na trhu objevit v roce 2009, by měl být ztvárněn v duchu modelů Seatu. Půjde tedy o limuzínu se sportovním nádechem a odzkoušenou technikou Volkswagenu. Stejně jako Škoda, tak i Seat neplánuje velké prodeje a půjde spíše o prostředek pro zlepšení image značky u náročnější klientely. Přeci jenom vůz střední třídy je v dnešní době jakousi nutnosti.

V první fázi bude nový model k dispozici jen v klasickém provedení sedan, ovšem nevylučuje se, že by v případě dobrých prodejů a zájmu veřejnosti přišla na svět i praktičtější verze kombi.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
První skici nového sedanu
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků