Seat Bocanegra alias Seat Ibiza Cupra

Španělská automobilka Seat představila na březnovém autosalonu v Ženevě studii s názvem Bocanegra. Třidveřový hatchback byl předzvěstí, jakým směrem se bude ubírat budoucí Ibiza ve svém vrcholném provedení a nyní přichází i první informace o tom, co nová ostrá Ibiza, jejíž běžná verze se začne prodávat za pár dnů, nabídne.

Studie Bocanegra má tedy představovat budoucí Ibizu Cupra, která má dostat čtyřválcový agregát 1,4 TSI o výkonu okolo 180 koní, který bude spojen s automatickou převodovkou DSG.

Jak moc si ovšem bude Ibiza Cupra a Bocanegra podobné nelze prozatím předjímat, ale jak to většinou bývá, tak agrese ze studie se do reálného modelu až tolik nepřenášejí a ve finále to bývá umírněnější.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Seat Bocanegra Concept na ženevskéma autosalonu
Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Seat Bocanegra Concept
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 18 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků