Seat Arosa definitivně končí bez nástupce

Arosa, malý vůz na bázi Volkswagenu Lupa, který již dříve definitivně vypadl z nabídky Seatu, nebude mít pokračování. Jediným malým vozem z dílny koncernu VW tak je nový Fox, který je ovšem oproti staršímu Lupu o poznání větší a svou velikostí téměř dohání Polo. Důvodem, proč Arosa nebude mít pokračování, byly pravděpodobně slabé prodeje v konečné fázi života modelu.

Ani Lupo, ani Arosa se v posledních letech do České republiky nedovážely. U modelu Fox je zatím situace nejistá, české zastoupení Volkswagenu by toto auto rádo u nás prodávalo jako konkurenci pro malé vozy z Kolína. Kromě základního třídveřového provedení (v Jižní Americe se prodává i pětidveřový model) se časem objeví i SUV verze Crossfox, počítá se i s ostrým modelem GTi.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Volkswagen Fox

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků