SEAT Altea XL, akční nabídka pro podnikatele

Automobilka Seat připravila speciální akční nabídku pro užitkovou verzi N1 modelu Altea XL. Výhotou přestavby u tohoto modelu je, že si za ni Seat nic neúčtuje a po instalaci přepážky zůstane vůz pětimístný. Mřížka je navíc flexibilní a zavazadlový prostor tak lze různě modifikovat. Za základní model Altea XL N1 nyní zaplatíte jen 420 100 Kč bez DPH.

Seat pro tento vůz připravil i zajímavou nabídku na financování. Ve spolupráci se ŠkoFINem lze zakpit Alteu XL N1 na tzv. operativní leasing a to již od jednoho kusu vozu. Operativní leasing lze sjednat na 6 až 48 měsíců.

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků