SEAT Altea XL, akční nabídka pro podnikatele

Automobilka Seat připravila speciální akční nabídku pro užitkovou verzi N1 modelu Altea XL. Výhotou přestavby u tohoto modelu je, že si za ni Seat nic neúčtuje a po instalaci přepážky zůstane vůz pětimístný. Mřížka je navíc flexibilní a zavazadlový prostor tak lze různě modifikovat. Za základní model Altea XL N1 nyní zaplatíte jen 420 100 Kč bez DPH.

Seat pro tento vůz připravil i zajímavou nabídku na financování. Ve spolupráci se ŠkoFINem lze zakpit Alteu XL N1 na tzv. operativní leasing a to již od jednoho kusu vozu. Operativní leasing lze sjednat na 6 až 48 měsíců.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků