SEAT Altea XL, akční nabídka pro podnikatele

Automobilka Seat připravila speciální akční nabídku pro užitkovou verzi N1 modelu Altea XL. Výhotou přestavby u tohoto modelu je, že si za ni Seat nic neúčtuje a po instalaci přepážky zůstane vůz pětimístný. Mřížka je navíc flexibilní a zavazadlový prostor tak lze různě modifikovat. Za základní model Altea XL N1 nyní zaplatíte jen 420 100 Kč bez DPH.

Seat pro tento vůz připravil i zajímavou nabídku na financování. Ve spolupráci se ŠkoFINem lze zakpit Alteu XL N1 na tzv. operativní leasing a to již od jednoho kusu vozu. Operativní leasing lze sjednat na 6 až 48 měsíců.

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 14 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků