Seat Altea jako náklaďák, ceny od 412 tisíc

Přitažlivost Altey nyní dále zvyšuje uvedení verze N1, která dovoluje odpočet 19 % DPH. Základní verze poháněná zážehovým motorem 1.6/75 kW se tak prodává už za 412 900 Kč bez DPH.

Altea ve verzi N1 má čtyři pohodlná místa pro cestující a velký prostor pro náklad oddělený od interiéru pevnou přepážkou, která však díky mřížování v horní části téměř vůbec neomezuje výhled dozadu. V přepážce, za kterou si zákazník připlatí jen 17 900 Kč (bez DPH), je navíc vyklápěcí okénko, kryjící průvlak do interiéru vozu, takže v případě potřeby lze přepravovat i poměrné dlouhé štíhlé předměty. Užitečná hmotnost modelu SEAT Altea N1 činí až 450 kg (v závislosti na motoru a výbavě), což spolu s nákladovým prostorem o objemu přes 400 litrů dělá z této verze velmi užitečného společníka nejrůznějších řemeslníků a podnikatelů, kteří potřebují vůz pro transport nákladu i komfortní, rychlou a bezpečnou přepravu osob.

Za SEAT Altea N1 lze připojit brzděný přívěs o hmotnosti až 1400 kg - o kvalitách tohoto modelu svědčí mj. i ocenění britského klubu Caravan Club Towcar, který v každoroční anketě pořádané spolu se magazínem What Car? vyhodnotil Alteu 2.0 TDI Sport jako „Nejlepší vůz roku pro tahání přívěsů“.

Tip: Test Seatu Altea 1.6 Reference

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

včera | Jan Mička | 49 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 73 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků