Seat = 30 000 prodaných vozů v ČR

První vozy Seat se na českém trhu objevily na sklonku roku 1992. Do té doby v ČR prakticky neznámá značka si díky svým kvalitním modelům rychle získala značnou popularitu, a tak ani ne za dva roky – v létě 1994 – importér přesáhl hranici 3000 prodaných vozů.
Seat = 30 000 prodaných vozů v ČR
První vozy Seat se na českém trhu objevily na sklonku roku 1992. Do té doby v ČR prakticky neznámá značka si díky svým kvalitním modelům rychle získala značnou popularitu, a tak ani ne za dva roky – v létě 1994 – importér přesáhl hranici 3000 prodaných vozů. A za dalších šest let překročily prodeje vozů Seat v ČR hranici 30 000!

Jubilejním třicetitisícím vozem se stal atraktivní Seat Leon, výrazná novinka letošní motoristické sezony. Jasně červený Leon 1.9 TDi Sport si v polovině května odvezl z autosalonu NH Car v Praze pan Roman Kadeřávek.

„Leon je už můj druhý Seat – před ním jsem měl čtyři roky Toledo a nedám na něj dopustit. Jednou jsem měl vážnou nehodu a vjel pod kamion! Auto vypadalo dost hrozně, ale já to odnesl jenom zlomenou nohou. Mimochodem – to Toledo se dalo opravit a dodnes bez problémů slouží,“ nastínil své zkušenosti s vozy značky Seat pan Kadeřávek.

Pro letní cestování dostal pan Kadeřávek jako pozornost od importéra ke svému vozu zdarma střešní nosič a zavazadlový box, praktickým dárkem byl i bezpečnostní zámek Construct. Slavnostní okamžik mu budou připomínat také hodinky s logem vozu Seat Leon, které mu předal pan Udo-Ernst Quast, ředitel divize Seat společnosti Import Volkswagen Group s.r.o.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků