Seat = 30 000 prodaných vozů v ČR

První vozy Seat se na českém trhu objevily na sklonku roku 1992. Do té doby v ČR prakticky neznámá značka si díky svým kvalitním modelům rychle získala značnou popularitu, a tak ani ne za dva roky – v létě 1994 – importér přesáhl hranici 3000 prodaných vozů.
Seat = 30 000 prodaných vozů v ČR
První vozy Seat se na českém trhu objevily na sklonku roku 1992. Do té doby v ČR prakticky neznámá značka si díky svým kvalitním modelům rychle získala značnou popularitu, a tak ani ne za dva roky – v létě 1994 – importér přesáhl hranici 3000 prodaných vozů. A za dalších šest let překročily prodeje vozů Seat v ČR hranici 30 000!

Jubilejním třicetitisícím vozem se stal atraktivní Seat Leon, výrazná novinka letošní motoristické sezony. Jasně červený Leon 1.9 TDi Sport si v polovině května odvezl z autosalonu NH Car v Praze pan Roman Kadeřávek.

„Leon je už můj druhý Seat – před ním jsem měl čtyři roky Toledo a nedám na něj dopustit. Jednou jsem měl vážnou nehodu a vjel pod kamion! Auto vypadalo dost hrozně, ale já to odnesl jenom zlomenou nohou. Mimochodem – to Toledo se dalo opravit a dodnes bez problémů slouží,“ nastínil své zkušenosti s vozy značky Seat pan Kadeřávek.

Pro letní cestování dostal pan Kadeřávek jako pozornost od importéra ke svému vozu zdarma střešní nosič a zavazadlový box, praktickým dárkem byl i bezpečnostní zámek Construct. Slavnostní okamžik mu budou připomínat také hodinky s logem vozu Seat Leon, které mu předal pan Udo-Ernst Quast, ředitel divize Seat společnosti Import Volkswagen Group s.r.o.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

včera | Radek Pecák | 41 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků