Seat = 30 000 prodaných vozů v ČR

První vozy Seat se na českém trhu objevily na sklonku roku 1992. Do té doby v ČR prakticky neznámá značka si díky svým kvalitním modelům rychle získala značnou popularitu, a tak ani ne za dva roky – v létě 1994 – importér přesáhl hranici 3000 prodaných vozů.
Seat = 30 000 prodaných vozů v ČR
První vozy Seat se na českém trhu objevily na sklonku roku 1992. Do té doby v ČR prakticky neznámá značka si díky svým kvalitním modelům rychle získala značnou popularitu, a tak ani ne za dva roky – v létě 1994 – importér přesáhl hranici 3000 prodaných vozů. A za dalších šest let překročily prodeje vozů Seat v ČR hranici 30 000!

Jubilejním třicetitisícím vozem se stal atraktivní Seat Leon, výrazná novinka letošní motoristické sezony. Jasně červený Leon 1.9 TDi Sport si v polovině května odvezl z autosalonu NH Car v Praze pan Roman Kadeřávek.

„Leon je už můj druhý Seat – před ním jsem měl čtyři roky Toledo a nedám na něj dopustit. Jednou jsem měl vážnou nehodu a vjel pod kamion! Auto vypadalo dost hrozně, ale já to odnesl jenom zlomenou nohou. Mimochodem – to Toledo se dalo opravit a dodnes bez problémů slouží,“ nastínil své zkušenosti s vozy značky Seat pan Kadeřávek.

Pro letní cestování dostal pan Kadeřávek jako pozornost od importéra ke svému vozu zdarma střešní nosič a zavazadlový box, praktickým dárkem byl i bezpečnostní zámek Construct. Slavnostní okamžik mu budou připomínat také hodinky s logem vozu Seat Leon, které mu předal pan Udo-Ernst Quast, ředitel divize Seat společnosti Import Volkswagen Group s.r.o.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků