Scion xD Limited Edition Release Series 1.0

Číselné označování verzí je vcelku rozšířené u počítačových programů, ale japonský Scion přichází také se svou verzi „jedna-nula” u modelu xD. Automobilka, která patří do náruče Toyoty, přichází se sportovní edicí vozu, který byl ve své současné generaci představen teprve před rokem a je v podstatě odvozeninou nám známého Yarise.

Scion xD Release Series 1.0 pak nabídne sice stejný výkon z motoru, ale k tomu přidá sadu továrního body kitu, interiérového stylingu a také sportovního naladění vozu. Agregát tedy i nadále dává výkon 95 kW (129 k).

Nový je pak přední a zadní nárazník, prahové nástavce, spoiler pod předním nárazníkem a také oranžové lakování. V interiéru jsou pak sportovní sedačky a nové dekorace, které mají navodit sportovní atmosféru. Z funkčních věcí zaujme sportovní podvozek, který vůz přiblížil k zemi a mírně přitvrdil.

A pokud se vám tento vůz líbí, máme dobrou zprávu. Jelikož se k nám nebude dovážet, ušetříte zhruba 14 500 dolarů.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Scion xD Limited Edition Release Series 1.0
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků