Scion xA Speedster: sexy auto s

Designové studio Five Axis předvedlo na autoshow v Las Vegas zajímavé dvoumístné vozítko. Jak už název Speedster předesílá, jedná se o kabriolet s velmi nestandardní výbavou, ale nebudeme předbíhat. V širokých blatnících se ukrývají velká 19palcová kola s pneumatikami 245/35 na přední nápravě a 295/35 vzadu. Za disky z lehkých slitin se ukrývá silný brzdový systém, který má kotouče o průměru 328 milimetrů a čtyřpístkové třmeny. Všechny tyto technické údaje jsou ale de facto nepodstatné, hlavní body sbírá vůz Scion xA jinde.

Fandové DVD filmů a herní pařani, nastražte smysly: je tu mobilní herní konzola s projektorem a navíc vás zaveze kamkoliv si budete přát. Pod výklopným krytem motoru je ukryté plátno pro integrovaný projektor a kdo by na něj na nějaké párty neviděl přes posádku kabiny, může využít dva 19palcové LCD displaye. Díky výkonnému multifunkčnímu audiosystému, který obsahuje mimo jiné i herní konzolu, můžete poslouchat a sledovat filmy s prostorovým ozvučením Dolby Surround.

 

 

 

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

včera | Jan Mička | 2 příspěvky
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků