Scion xA Speedster: sexy auto s

Designové studio Five Axis předvedlo na autoshow v Las Vegas zajímavé dvoumístné vozítko. Jak už název Speedster předesílá, jedná se o kabriolet s velmi nestandardní výbavou, ale nebudeme předbíhat. V širokých blatnících se ukrývají velká 19palcová kola s pneumatikami 245/35 na přední nápravě a 295/35 vzadu. Za disky z lehkých slitin se ukrývá silný brzdový systém, který má kotouče o průměru 328 milimetrů a čtyřpístkové třmeny. Všechny tyto technické údaje jsou ale de facto nepodstatné, hlavní body sbírá vůz Scion xA jinde.

Fandové DVD filmů a herní pařani, nastražte smysly: je tu mobilní herní konzola s projektorem a navíc vás zaveze kamkoliv si budete přát. Pod výklopným krytem motoru je ukryté plátno pro integrovaný projektor a kdo by na něj na nějaké párty neviděl přes posádku kabiny, může využít dva 19palcové LCD displaye. Díky výkonnému multifunkčnímu audiosystému, který obsahuje mimo jiné i herní konzolu, můžete poslouchat a sledovat filmy s prostorovým ozvučením Dolby Surround.

 

 

 

Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

16.  1.  2018 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Minitest Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC: Jsou vylepšení znát?

Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC (minitest )

Mitsubishi ASX se v provedení modelového roku 2018 nezměnilo po technické stránce, zapracovalo ale na designu.

13.  1.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků
TEST Kia Stinger GT 3.3 T-GDI AWD: Díky, Alberte!

Kia Stinger GT 3.3 T-GDI AWD

Trvalo více než pět let, než Kia přetavila fantastický koncept GT v produkční auto. Najala na to ty správné lidi a výsledkem je gran turismo, který nemá v historii značky obdoby.

11.  1.  2018 | Jan Mička | 114 příspěvků