Scion xA Speedster: sexy auto s

Designové studio Five Axis předvedlo na autoshow v Las Vegas zajímavé dvoumístné vozítko. Jak už název Speedster předesílá, jedná se o kabriolet s velmi nestandardní výbavou, ale nebudeme předbíhat. V širokých blatnících se ukrývají velká 19palcová kola s pneumatikami 245/35 na přední nápravě a 295/35 vzadu. Za disky z lehkých slitin se ukrývá silný brzdový systém, který má kotouče o průměru 328 milimetrů a čtyřpístkové třmeny. Všechny tyto technické údaje jsou ale de facto nepodstatné, hlavní body sbírá vůz Scion xA jinde.

Fandové DVD filmů a herní pařani, nastražte smysly: je tu mobilní herní konzola s projektorem a navíc vás zaveze kamkoliv si budete přát. Pod výklopným krytem motoru je ukryté plátno pro integrovaný projektor a kdo by na něj na nějaké párty neviděl přes posádku kabiny, může využít dva 19palcové LCD displaye. Díky výkonnému multifunkčnímu audiosystému, který obsahuje mimo jiné i herní konzolu, můžete poslouchat a sledovat filmy s prostorovým ozvučením Dolby Surround.

 

 

 

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

22.  3.  2018 | Jan Mička | 53 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 73 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků