Scion Hako Coupé Concept: sbohem ostrým liniím?

Značka Scion patřící společnosti Toyota Motor Company u nás příliš známá není. To ovšem neznamená, že svým zákazníkům za velkou louží nenabízí zajímavá vozidla za ještě zajímavější ceny. Snad nejznámějším vozem nesoucím znak Scion na masce je model xB, který je charakteristický díky svému strohému „krabicoidnímu“ designu.

Automobilka nejnověji zveřejnila první obrázek nového konceptu, který se objeví na blížícím se autosalonu v New Yorku. Jde o studii nového sportovního coupé určeného především pro mladé lidi. První oficiální fotografie zachytává hranatý přední světlomet a část předního blatníku. Design má působit dynamickým dojmem, a tak návrháři upustili od příliš ostrých linii.
 
Z dlouhodobějšího hlediska se jedná již o druhý koncept podobně zaměřeného sportovního coupé a tak lze předpokládat, že automobilka bere vývoj nového modelu skutečně vážně, a že to nejsou jen nějaké „výkřiky do tmy“. Vozidel značky Scion se u nás v nejbližší době určitě nedočkáme, a tak se můžeme jejich exotickým designem nechat okouzlit maximálně z obrázků, nebo návštěvou Spojených států...
 
Klepněte pro větší obrázek 
Scion Hako Coupé Concept
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků