Schumi bude mít „svůj” mrakodrap

Spojené Arabské Emiráty jsou zemí nekonečných možností. Tamní bohatí šejkové se starají o to, aby jejich dolary plynoucí z těžby ropy získaly patřičné zhodnocení. A jelikož se jedná o území do značné míry nerozvinuté, staví se zde jedno nové předměstí za druhým, která je třeba nějak pojmenovat.

Jelikož jsou šejkové velcí fanoušci automobilů, nelze se divit, že nové stavby získávají jména po slavných závodních jezdcích. V Dubaji tak již stojí mrakodrap s názvem Niki Lauda Twin Towers a nyní k tomuto dílu přibude i Michael Schumacher Business Avenue, což bude představovat jak stavbu vlastní budovy o třiceti podlažích, tak i okolní bulvár. Na ikonického Schumiho tak Dubajci jen tak nezapomenou...

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

včera | Jan Mička | 21 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 13 příspěvků
Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

16.  1.  2018 | Milan Lažanský | 2 příspěvky