Schumi bude mít „svůj” mrakodrap

Spojené Arabské Emiráty jsou zemí nekonečných možností. Tamní bohatí šejkové se starají o to, aby jejich dolary plynoucí z těžby ropy získaly patřičné zhodnocení. A jelikož se jedná o území do značné míry nerozvinuté, staví se zde jedno nové předměstí za druhým, která je třeba nějak pojmenovat.

Jelikož jsou šejkové velcí fanoušci automobilů, nelze se divit, že nové stavby získávají jména po slavných závodních jezdcích. V Dubaji tak již stojí mrakodrap s názvem Niki Lauda Twin Towers a nyní k tomuto dílu přibude i Michael Schumacher Business Avenue, což bude představovat jak stavbu vlastní budovy o třiceti podlažích, tak i okolní bulvár. Na ikonického Schumiho tak Dubajci jen tak nezapomenou...

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků