Schumi bude mít „svůj” mrakodrap

Spojené Arabské Emiráty jsou zemí nekonečných možností. Tamní bohatí šejkové se starají o to, aby jejich dolary plynoucí z těžby ropy získaly patřičné zhodnocení. A jelikož se jedná o území do značné míry nerozvinuté, staví se zde jedno nové předměstí za druhým, která je třeba nějak pojmenovat.

Jelikož jsou šejkové velcí fanoušci automobilů, nelze se divit, že nové stavby získávají jména po slavných závodních jezdcích. V Dubaji tak již stojí mrakodrap s názvem Niki Lauda Twin Towers a nyní k tomuto dílu přibude i Michael Schumacher Business Avenue, což bude představovat jak stavbu vlastní budovy o třiceti podlažích, tak i okolní bulvár. Na ikonického Schumiho tak Dubajci jen tak nezapomenou...

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Citroën C4 Cactus 1.2 PureTech 110: Lehká krize identity

Citroën C4 Cactus 1.2 PureTech 110

Nejdříve to měl být crossover pro masy, teď si to v Citroënu rozmysleli a tvrdí, že jde o normální hatchback. Takže jsme společně s Cactusem vyrazili na cestu poznání, najít jeho místo pod sluncem.

24.  5.  2018 | Miro Mihálik | 18 příspěvků
TEST Lexus LS 500h: Měl být dokonalý. Jenže...

Lexus LS 500h

Nový Lexus LS mi ze všech testovacích aut způsobil největší pomatení mysli. V některých ohledech tak neuvěřitelně fascinuje, jinde ale může i zklamat. Nebo jej prostě jen nechápu?

22.  5.  2018 | Milan Lažanský | 27 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 10 příspěvků