Sassou, koncept Mazdy pro mladé řidiče

Ve Frankfurtu Mazda představí, mimo již ohlášené novinky, i svou studii zaměřenou na mladé a začínající řidiče. Poměrně futuristicky vypadající vozítko se třemi dveřmi, které by se dalo v této podobě i sériově vyrábět, ukazuje zájem Mazdy i o skupinu mladých řidičů, kteří vyžadují mobilitu. Celý koncept je podřízen funkčnosti a zájmu mladých lidí, což potvrzuje například možnost připojení USB flash disku nebo integrovaný pevný disk v automobilu pro ukládání například hudby.

Délka konceptu činí 3900 mm, šířka 1740 mm a výška 1370 mm. Koncept je osazen litrovým třívalcovým naftovým motorem s přímým vstřikem paliva DISI, který se může chlubit velmi nízkými emisemi i spotřebou paliva.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků