Sassou, koncept Mazdy pro mladé řidiče

Ve Frankfurtu Mazda představí, mimo již ohlášené novinky, i svou studii zaměřenou na mladé a začínající řidiče. Poměrně futuristicky vypadající vozítko se třemi dveřmi, které by se dalo v této podobě i sériově vyrábět, ukazuje zájem Mazdy i o skupinu mladých řidičů, kteří vyžadují mobilitu. Celý koncept je podřízen funkčnosti a zájmu mladých lidí, což potvrzuje například možnost připojení USB flash disku nebo integrovaný pevný disk v automobilu pro ukládání například hudby.

Délka konceptu činí 3900 mm, šířka 1740 mm a výška 1370 mm. Koncept je osazen litrovým třívalcovým naftovým motorem s přímým vstřikem paliva DISI, který se může chlubit velmi nízkými emisemi i spotřebou paliva.

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků