Sanitní vozy z Porsche Brno na veletrhu Pragomedica 2007

Porsche Brno, která je pobočkou největšího prodejce nových vozů v České republice Porsche Inter Auto CZ, představila na mezinárodním veletrhu zdravotnictví Pragomedica 2007 sanitní vůz Volkswagen Transporter.

Sanitní vůz z dílny Porsche Brno je postaven na bázi skeletu Volkswagen Transporter řady T5 a představuje tak záruku špičkové kvality. Dostavba sanitního vozidla je zpracována do nejmenších detailů, které usnadňují práci záchranářských posádek a je zhotovena z komponentů splňujících náročné evropské normy. Všechny přestavby z Porsche Brno jsou vyráběny dle norem Evropské unie a jsou homologovány Ministerstvem dopravy České republiky. Velkou výhodou tohoto vozu je také hustá servisní síť značky Volkswagen.

Pro zákazníky Porsche Brno je připraveno několik variant sanitních vozů, takže si mohou vybrat vozidlo podle svých provozních požadavků a představ. V nabídce jsou čtyři dieslové a dva benzinové motory, dvě délky rozvoru a tři výšky střechy. Samozřejmostí u tohoto modelu je nabídka pohonu všech čtyř kol nebo automatická převodovka. Díky novému způsobu antikorozní ochrany karoserie získají zákazníci dvanáctiletou záruku na prorezivění.

V základní výbavě standardního provedení zástavby sanitního vozu jsou pevná koženková sedadla pro pacienty,tepelná a zvuková izolace, protiskluzová podlaha, výklopný nástupní schůdek a madla pro pohodlný nástup pacientů, držák kyslíkových bomb a infuze, zadní sklopný pracovní světlomet, vnitřní pracovní
a nouzové stropní osvětlení, přídavné teplovodní topení s regulací, reverzní stropní ventilátor, 12V zásuvka, zvuková signalizace pacientů do kabiny řidiče, jako
i signalizace otevřených dveří. Dále je k dispozici základní bezpečnostní polep vozidla, výstražné zvukové zařízení o třech tónech a dva majáky modré barvy.

Luxusní provedení tohoto vozu navíc obsahuje koženkové obložení v barvě podle vlastního výběru zákazníka a obložení bočnic, sloupků, stropu a mezistěny originálními plastovými výlisky.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek


Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

včera | Radek Pecák | 6 příspěvků
Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

16.  1.  2018 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Minitest Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC: Jsou vylepšení znát?

Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC (minitest )

Mitsubishi ASX se v provedení modelového roku 2018 nezměnilo po technické stránce, zapracovalo ale na designu.

13.  1.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků