Sanitní vozy z Porsche Brno na veletrhu Pragomedica 2007

Porsche Brno, která je pobočkou největšího prodejce nových vozů v České republice Porsche Inter Auto CZ, představila na mezinárodním veletrhu zdravotnictví Pragomedica 2007 sanitní vůz Volkswagen Transporter.

Sanitní vůz z dílny Porsche Brno je postaven na bázi skeletu Volkswagen Transporter řady T5 a představuje tak záruku špičkové kvality. Dostavba sanitního vozidla je zpracována do nejmenších detailů, které usnadňují práci záchranářských posádek a je zhotovena z komponentů splňujících náročné evropské normy. Všechny přestavby z Porsche Brno jsou vyráběny dle norem Evropské unie a jsou homologovány Ministerstvem dopravy České republiky. Velkou výhodou tohoto vozu je také hustá servisní síť značky Volkswagen.

Pro zákazníky Porsche Brno je připraveno několik variant sanitních vozů, takže si mohou vybrat vozidlo podle svých provozních požadavků a představ. V nabídce jsou čtyři dieslové a dva benzinové motory, dvě délky rozvoru a tři výšky střechy. Samozřejmostí u tohoto modelu je nabídka pohonu všech čtyř kol nebo automatická převodovka. Díky novému způsobu antikorozní ochrany karoserie získají zákazníci dvanáctiletou záruku na prorezivění.

V základní výbavě standardního provedení zástavby sanitního vozu jsou pevná koženková sedadla pro pacienty,tepelná a zvuková izolace, protiskluzová podlaha, výklopný nástupní schůdek a madla pro pohodlný nástup pacientů, držák kyslíkových bomb a infuze, zadní sklopný pracovní světlomet, vnitřní pracovní
a nouzové stropní osvětlení, přídavné teplovodní topení s regulací, reverzní stropní ventilátor, 12V zásuvka, zvuková signalizace pacientů do kabiny řidiče, jako
i signalizace otevřených dveří. Dále je k dispozici základní bezpečnostní polep vozidla, výstražné zvukové zařízení o třech tónech a dva majáky modré barvy.

Luxusní provedení tohoto vozu navíc obsahuje koženkové obložení v barvě podle vlastního výběru zákazníka a obložení bočnic, sloupků, stropu a mezistěny originálními plastovými výlisky.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek


Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Citroën C4 Cactus 1.2 PureTech 110: Lehká krize identity

Citroën C4 Cactus 1.2 PureTech 110

Nejdříve to měl být crossover pro masy, teď si to v Citroënu rozmysleli a tvrdí, že jde o normální hatchback. Takže jsme společně s Cactusem vyrazili na cestu poznání, najít jeho místo pod sluncem.

24.  5.  2018 | Miro Mihálik | 16 příspěvků
TEST Lexus LS 500h: Měl být dokonalý. Jenže...

Lexus LS 500h

Nový Lexus LS mi ze všech testovacích aut způsobil největší pomatení mysli. V některých ohledech tak neuvěřitelně fascinuje, jinde ale může i zklamat. Nebo jej prostě jen nechápu?

22.  5.  2018 | Milan Lažanský | 27 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 10 příspěvků