Šampus na čerpacích stanicích Shell

Vánoční svátky jsou téměř za dveřmi a blíží se doba zvýšené spotřeby alkoholických nápojů. Na čerpacích stanicích Shell můžete za 1 korunu získal originál značkové šumivé víno Bohemia Sekt Demi Sec.
Šampus na čerpacích stanicích Shell
Pravidla jsou jednoduchá. Pokud přijedete k čerpací stanici Shell se svým osobním vozem nebo dodávkou do 3,5 t, dostanete za každých 20 litrů zakoupeného paliva jednu nálepku, označenou podle druhu načerpané pohonné hmoty.

Od obsluhy čerpací stanice obdržíte žlutou kartu, na kterou budete získané nálepky lepit. Klepněte pro větší obrázek Pamatujte, že každý druh paliva má svá okénka. Musíte získat tři, pět nebo 7 nálepek, abyste dostali příležitost koupit láhev sektu za 1 korunu českou. Musíte tedy natankovat buď 60 litrů V-Power Racing (tj. 3 nálepky), nebo 100 litrů V- Power (5 nálepek), nebo 140 litrů některé z ostatních pohonných hmot značky Shell (7 nálepek).

Vánoční akce se mohou zúčastnit také řidiči nákladních vozů nad 3,5 tuny. Pravidla Klepněte pro větší obrázekjsou stejná, jedna nálepka však v tomto případě odpovídá 50 litrům zakoupeného paliva. Láhev šumivého vína Bohemia Sekt Demi Sec za 1 Kč tak získáte za hrací kartu s 10 nálepkami, tedy po zakoupení celkem 500 litrů pohonných hmot. 

Do konzumace získaného sektu je však lepší se pustit až po bezpečném zaparkování automobilu, protože konzumace před nebo dokonce během jízdy odporuje předpisům a je velmi nebezpečná. Můžete se o tom přesvědčit i v článku Dopravní NEHODA: Alkohol za volantem.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 8 příspěvků
Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

16.  1.  2018 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Minitest Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC: Jsou vylepšení znát?

Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC (minitest )

Mitsubishi ASX se v provedení modelového roku 2018 nezměnilo po technické stránce, zapracovalo ale na designu.

13.  1.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků