Šampus na čerpacích stanicích Shell

Vánoční svátky jsou téměř za dveřmi a blíží se doba zvýšené spotřeby alkoholických nápojů. Na čerpacích stanicích Shell můžete za 1 korunu získal originál značkové šumivé víno Bohemia Sekt Demi Sec.
Šampus na čerpacích stanicích Shell
Pravidla jsou jednoduchá. Pokud přijedete k čerpací stanici Shell se svým osobním vozem nebo dodávkou do 3,5 t, dostanete za každých 20 litrů zakoupeného paliva jednu nálepku, označenou podle druhu načerpané pohonné hmoty.

Od obsluhy čerpací stanice obdržíte žlutou kartu, na kterou budete získané nálepky lepit. Klepněte pro větší obrázek Pamatujte, že každý druh paliva má svá okénka. Musíte získat tři, pět nebo 7 nálepek, abyste dostali příležitost koupit láhev sektu za 1 korunu českou. Musíte tedy natankovat buď 60 litrů V-Power Racing (tj. 3 nálepky), nebo 100 litrů V- Power (5 nálepek), nebo 140 litrů některé z ostatních pohonných hmot značky Shell (7 nálepek).

Vánoční akce se mohou zúčastnit také řidiči nákladních vozů nad 3,5 tuny. Pravidla Klepněte pro větší obrázekjsou stejná, jedna nálepka však v tomto případě odpovídá 50 litrům zakoupeného paliva. Láhev šumivého vína Bohemia Sekt Demi Sec za 1 Kč tak získáte za hrací kartu s 10 nálepkami, tedy po zakoupení celkem 500 litrů pohonných hmot. 

Do konzumace získaného sektu je však lepší se pustit až po bezpečném zaparkování automobilu, protože konzumace před nebo dokonce během jízdy odporuje předpisům a je velmi nebezpečná. Můžete se o tom přesvědčit i v článku Dopravní NEHODA: Alkohol za volantem.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků