Šampus na čerpacích stanicích Shell

Vánoční svátky jsou téměř za dveřmi a blíží se doba zvýšené spotřeby alkoholických nápojů. Na čerpacích stanicích Shell můžete za 1 korunu získal originál značkové šumivé víno Bohemia Sekt Demi Sec.
Šampus na čerpacích stanicích Shell
Pravidla jsou jednoduchá. Pokud přijedete k čerpací stanici Shell se svým osobním vozem nebo dodávkou do 3,5 t, dostanete za každých 20 litrů zakoupeného paliva jednu nálepku, označenou podle druhu načerpané pohonné hmoty.

Od obsluhy čerpací stanice obdržíte žlutou kartu, na kterou budete získané nálepky lepit. Klepněte pro větší obrázek Pamatujte, že každý druh paliva má svá okénka. Musíte získat tři, pět nebo 7 nálepek, abyste dostali příležitost koupit láhev sektu za 1 korunu českou. Musíte tedy natankovat buď 60 litrů V-Power Racing (tj. 3 nálepky), nebo 100 litrů V- Power (5 nálepek), nebo 140 litrů některé z ostatních pohonných hmot značky Shell (7 nálepek).

Vánoční akce se mohou zúčastnit také řidiči nákladních vozů nad 3,5 tuny. Pravidla Klepněte pro větší obrázekjsou stejná, jedna nálepka však v tomto případě odpovídá 50 litrům zakoupeného paliva. Láhev šumivého vína Bohemia Sekt Demi Sec za 1 Kč tak získáte za hrací kartu s 10 nálepkami, tedy po zakoupení celkem 500 litrů pohonných hmot. 

Do konzumace získaného sektu je však lepší se pustit až po bezpečném zaparkování automobilu, protože konzumace před nebo dokonce během jízdy odporuje předpisům a je velmi nebezpečná. Můžete se o tom přesvědčit i v článku Dopravní NEHODA: Alkohol za volantem.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LS 500h: Měl být dokonalý. Jenže...

Lexus LS 500h

Nový Lexus LS mi ze všech testovacích aut způsobil největší pomatení mysli. V některých ohledech tak neuvěřitelně fascinuje, jinde ale může i zklamat. Nebo jej prostě jen nechápu?

včera | Milan Lažanský | 27 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Minitest Škoda Karoq 1.0 TSI: Dělám, co můžu! Stačí to?

Škoda Karoq 1.0 TSI (minitest)

Zázraky od malého litrového tříválce v poměrně velkém crossoveru raději nečekejte, poněkud překvapivě však základní motor z Karoqu nepoužitelnou brzdu provozu nedělá.

12.  5.  2018 | Miro Mihálik | 86 příspěvků