Samozřejmě, že je Ford Mustang opět nejprodávanějším sportovním kupé světa

Dominance trhu sportovních kupé je pro Ford Mustang už dobře známá pozice. Loni svůj náskok navíc dost navýšil.

Jeden ze symbolů americké kultury si titul nejprodávanějšího sportovního kupé drží již čtvrtým rokem za sebou. Přesné číslo za loňský rok je 113.066 vozů, z toho 75.842 patří Americe, kde si také přičetl prvenství. I u nás v Česku jde o jedničku. S 283 prodanými kusy mu patří téměř sedmnáct procent ve svém segmentu.

TEST Ford Mustang Bullitt: Všechno nejlepší, Franku!

TEST Ford Mustang Bullitt: Všechno nejlepší, Franku!

Ford Mustang nemá v Evropě zas tak dlouhou tradici. Třeba na náš trh oficiálně vstoupil až se současnou generací. I tak si jej ale v Evropě od roku 2015 více než 45.000 zákazníků. Ford navíc očekává pro letošní rok mnohem lepší výsledky, protože prodeje stále stoupají.

Nic nesymbolizuje svobodu, vítr ve vlasech a radost z jízdy tolik jako Mustang. Získal už dávno postavení legendyNeznám lepší zvuk než burácení jeho vidlicového osmiválce za jarního dne. Není divu, že se drží na pozici nejoblíbenějšího sportovního kupé na světě.“  řekl Jim Farley, prezident Fordu pro globální trhy. 

Dostane Mustang další motor? Ford zřejmě chystá výkonnější čtyřválec

Dostane Mustang další motor? Ford zřejmě chystá výkonnější čtyřválec

Ford Mustang GT s vidlicovým osmiválcem o výkonu 450 koní a šestistupňovou manuální převodovkou koupíte za 1.284.990 Kč. To je prostě za hubičku. Není tak divu, že Mustang už počtvrté za sebou celosvětově kraluje. Jen tak dál.

Škoda Felicia kdysi prošla i testem Top Gearu. Už tehdy byl Clarkson mistr slova

Škoda Felicia kdysi prošla i testem Top Gearu. Už tehdy byl Clarkson mistr slova

Škoda Felicia dostávala v britských médiích celkem dost prostoru. Dokonce vyhrála prestižní anketu.

včera | Vladimír Kadera
Minitest Volkswagen T-Cross 1.5 TSI ACT DSG: Kluk z plakátu

Volkswagen T-Cross 1.5 TSI ACT DSG

Nebude trvat dlouho a nabídka pohonných jednotek Volkswagen T-Cross projde drobnou úpravou. Benzinová patnáctistovka však zůstane, proto není od věci si říci, co od ní vlastně můžete očekávat.

3.  6.  2020 | Jan Mička | 14 příspěvků
Minitest Dacia Duster 1.0 TCe Prestige: V plné výbavě za cenu holé Fabie Combi!

Dacia Duster 1.0 TCe

Druhá Dacie Duster není žádnou horkou novinkou. Novinkou je ale akční ceník. SUV od Dacie totiž aktuálně můžete mít za necelých 220 tisíc, s plnou výbavou za 326.900 Kč. Vždy to ale bude tříválec s předním pohonem. Dává smysl?

31.  5.  2020 | Petr Schnagl | 114 příspěvků