Saab slaví: kabriolety vyrábí již 20 let

A protože každé výročí si říká o dárek, přichystal Saab pro své zákazníky limitovanou edici 9-3 Convertible s několika extras. Co byste řekli na až třísetkoňové kabrio se špičkovou výbavou?
Saab slaví: kabriolety vyrábí již 20 let

Švédská automobilka nyní slaví dvacáté výročí kabrioletů se značkou Saab na kapotě a při této příležitosti přichystal zvláštní edici svého modelu 9-3. Saab 9-3 Convertible v narozeninové edici dostane pod kapotu šestiválec o objemu 2,8 litru s výkonem 184 kW (250 k), který bude pro americký trh navýšen na 220 kW (300 k). Mimo tento motor dostane kabrio i pastelovou kovově modrou barvu, sportovní kit, který se skládá z mírně modifikovaných nárazníků a také 17" kol z lehkých slitin. V interiéru pak najdete pravou kůži a dekory ve stejném lakování, jaké má karosérie. Cena pro tuto akční nabídku nebyla prozatím stanovena, měla by se však pohybovat okolo 50 000 eur.

Klepněte pro větší obrázek
Saab 9-3 Convertible, edice 20 years

Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

včera | Jan Mička | 21 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 13 příspěvků
Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

16.  1.  2018 | Milan Lažanský | 2 příspěvky