Saab 9-5 bude jezdit na Hradě

Reprezentant známé švédské automobilky SAAB, inovovaný model vyšší střední třídy 9-5, vstoupil letos v září velmi důstojným způsobem na český trh.
Saab 9-5 bude jezdit na Hradě

Obstál totiž s vyznamenáním v těžké konkurenci ve výběrovém řízení vyhlášeném Správou Pražského hradu. Budeme jej tak v následujícím období moci vídat jako součást vozové flotily doprovázející hlavu našeho státu.

Představitelé společnosti Wallicar, výhradního dovozce těchto automobilů do naší republiky, slavnostně předali v areálu Pražského hradu 18.9.2001 sedm nových SAABů „devětpětek“ do rukou budoucích uživatelů.

Ti jsou připraveni důkladně prověřit jejich kvalitu. Podle informací najezdí ročně v ostrém tempu více jak 60.000 km.

 

Klepněte pro větší obrázekPřidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků