Saab 9-3, facelift s řadou změn (první foto)

Švédská automobilka Saab uvolnila první oficiální snímky modelu 9-3, který prošel faceliftem. Oživení, které se týká jak vzhledu, tak technických záležitostí je poměrně rozsáhlé.

Když vypustíme nové detaily exteriéru, které přináší do vzhledu tohoto vozu více agresivity a dynamiky, nelze přehlédnout nasazení zcela nového systému pohonu všech kol. Ten bude sice stále jen připojitelný, ale nová generace má výrazně zkomfortnit a zbezpečnit jízdu, protože reakce systému mají být daleko plynulejší a rychlejší.

Zatím vám můžeme v detailu nabídnout jen první fotografie, které naznačují posun vzhledu 9-3 směrem k mohutně kritizované podobě modelu 9-5. A to po létech designové čistoty Saabu není zrovna dobrá zpráva, i když faceliftovaný 9-3 nepůsobí až tak rozporuplným dojmem...

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Saab 9-3 po faceliftu
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 13 příspěvků
Minitest Ford Fiesta Vignale 1.0 EcoBoost: V čem je ta prémie?

Ford Fiesta 1.0 EB Vignale (minitest)

Vyplatí se koupě té nejvíce vyšňořené Fiesty? Vyzkoušeli jsme ji s litrovým motorem EcoBoost o výkonu 103 kW.

15.  2.  2018 | Milan Lažanský | 25 příspěvků
TEST Volkswagen T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion: Pouliční směska

VW T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion

Rostoucí segment SUV byl loni rozšířen o stylový Volkswagen T-Roc. Vypadá fantasticky, přináší však i řadu těžko pochopitelných řešení. Pro první test jsme zvolili verzi s turbodieselem, převodovkou DSG a pohonem všech kol.

13.  2.  2018 | Jan Mička | 23 příspěvků