Saab 9-3, facelift s řadou změn (první foto)

Švédská automobilka Saab uvolnila první oficiální snímky modelu 9-3, který prošel faceliftem. Oživení, které se týká jak vzhledu, tak technických záležitostí je poměrně rozsáhlé.

Když vypustíme nové detaily exteriéru, které přináší do vzhledu tohoto vozu více agresivity a dynamiky, nelze přehlédnout nasazení zcela nového systému pohonu všech kol. Ten bude sice stále jen připojitelný, ale nová generace má výrazně zkomfortnit a zbezpečnit jízdu, protože reakce systému mají být daleko plynulejší a rychlejší.

Zatím vám můžeme v detailu nabídnout jen první fotografie, které naznačují posun vzhledu 9-3 směrem k mohutně kritizované podobě modelu 9-5. A to po létech designové čistoty Saabu není zrovna dobrá zpráva, i když faceliftovaný 9-3 nepůsobí až tak rozporuplným dojmem...

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Saab 9-3 po faceliftu
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků