S Teslou Model X do terénu? Elektromobil už podruhé dostal řádně do těla

Nadšenci z webu Teslička.cz opět vytáhli Teslu Model X do terénu a tentokrát kalifornský elektromobil opravdu nešetřili.

O Tesle Model X potrápené na tankodromu v Milovicích jsme psali už dříve. Borci z půjčovny elektromobilů Teslička.cz se nyní rozhodli terénní schopnosti elektrického SUV vyzkoušet ještě důkladněji v mosteckém off-road areálu Czech Motorland. A opět s vozem bez jakýchkoliv úprav a na normálních silničních pneumatikách.

Ačkoliv se stylové SUV nemusí zdát jako perfektní vozidlo k podobným hrátkám, pohon všech kol, podvozek chráněný titanovým krytem a nastavitelné vzduchové odpružení s možností světlé výšky až 230 mm mu poskytují slušné terénní schopnosti. Na druhou stranu, Model X projíždějící brodem bude pokaždé vypadat úžasně bizarně.

Tesla má nový bezpečnostní prvek. Evropané ho už ale moc dobře znají

Tesla má nový bezpečnostní prvek. Evropané ho už ale moc dobře znají

Teslička.cz v tuto chvílí nabízí zapůjčení elektromobilů kalifornského výrobce k řadě příležitostí. Do budoucna plánuje právě i Model X půjčovat zákazníkům na tyto off-road zážitky. A co se týče tvorby dalších videí, pokud k nějakému natáčení opět dojde, autoři přemýšlejí Teslu vybavit pořádnými terénními pneumatikami.

TEST Mitsubishi Space Star 1.2 MIVEC: Když vám auto vybírá peněženka

Mitsubishi Space Star 1.2 MIVEC

Kategorie aut, která se dají koupit do tří set tisíc korun, se pomalu ale jistě zužuje. Kvůli novým povinným bezpečnostním systémům navíc můžeme očekávat zdražení napříc celým segmentem. Mitsubishi Space Star se však ještě drží v přijatelných mezích.

dnes | Vladimír Kadera | 1 příspěvek
TEST Audi Q3 35 TDI S tronic: Když nemůže, tak přidej!

Audi Q3 35 TDI S tronic

Příbuznost minulé a nové generace Audi Q3 byste možná na první pohled netipovali. Až tak se kompaktní SUV změnilo. Otázkou zůstává, o kolik výš dokáže novinka posunout standardy nastolené předchůdcem.

19.  4.  2019 | Jan Mička | 69 příspěvků
První jízda se Suzuki Swift Sport: Je to žlutý ďábel za super peníze!

Suzuki Swift Sport (první svezení)

„No konečně, ty malej rošťáku“, vypadlo ze mě ihned po nasednutí. Tohle auto je totiž naprosto skvělý způsob, jak utratit půl milionu.

14.  4.  2019 | Vladimír Kadera | 36 příspěvků