S Teslou Model X do terénu? Elektromobil už podruhé dostal řádně do těla

Nadšenci z webu Teslička.cz opět vytáhli Teslu Model X do terénu a tentokrát kalifornský elektromobil opravdu nešetřili.

O Tesle Model X potrápené na tankodromu v Milovicích jsme psali už dříve. Borci z půjčovny elektromobilů Teslička.cz se nyní rozhodli terénní schopnosti elektrického SUV vyzkoušet ještě důkladněji v mosteckém off-road areálu Czech Motorland. A opět s vozem bez jakýchkoliv úprav a na normálních silničních pneumatikách.

Ačkoliv se stylové SUV nemusí zdát jako perfektní vozidlo k podobným hrátkám, pohon všech kol, podvozek chráněný titanovým krytem a nastavitelné vzduchové odpružení s možností světlé výšky až 230 mm mu poskytují slušné terénní schopnosti. Na druhou stranu, Model X projíždějící brodem bude pokaždé vypadat úžasně bizarně.

Tesla má nový bezpečnostní prvek. Evropané ho už ale moc dobře znají

Tesla má nový bezpečnostní prvek. Evropané ho už ale moc dobře znají

Teslička.cz v tuto chvílí nabízí zapůjčení elektromobilů kalifornského výrobce k řadě příležitostí. Do budoucna plánuje právě i Model X půjčovat zákazníkům na tyto off-road zážitky. A co se týče tvorby dalších videí, pokud k nějakému natáčení opět dojde, autoři přemýšlejí Teslu vybavit pořádnými terénními pneumatikami.

První jízda se Škodou Kamiq 1.0 TSI: Revoluci nečekejte, poctivý kus auta ano

Škoda Kamiq 1.0 TSI DSG (první svezení)

Už se těším, až si dnes večer sednu s šálkem horké kávy k počítači a zabořím se do diskuze pod tímto článkem. Na první dojem je totiž Škoda Kamiq opravdu dobrá.

21.  8.  2019 | Vladimír Kadera | 195 příspěvků
TEST Subaru BRZ Spec. S: BRZy, jazyk, nazývat… věci pravými jmény

Subaru BRZ Spec. S

Pokud máme věci nazývat pravými jmény, je nutno poznamenat, že zlí jazykové tvrdí, že BRZ „nejede“. A je fér přiznat, že jakkoli pro modelový rok 2019 a speciálně v limitované edici Spec. S prodělalo řadu změn, včetně například jiného naladění řídící jednotky, je na tomto tvrzení kus pravdy. To však ani náhodou neznamená, že by BRZ nebylo skvělé auto.

19.  8.  2019 | Petr Schnagl | 13 příspěvků
Minitest Toyota RAV4 2.5 Hybrid: Konečně něco, co si stojí za svým

Toyota RAV4 2.5 Hybrid (minitest)

Nová Toyota RAV4 nás už dříve překvapila extravagantním vzhledem, ale měli jsme k ní pár výhrad, které se pokusí smazat hybridní verze. Podaří se jí to?

16.  8.  2019 | Vladimír Kadera | 78 příspěvků