S přípravou na zimu pomůže i Peugeot

I Peugeot připravil pro své zákazníky speciální podzimní servisní prohlídku. Účtuje za ni symbolickou částku 1,- Kč.
S přípravou na zimu pomůže i Peugeot
Akce je určena pro všechny vozy Peugeot od roku výroby 1994 a mladší. Prohlídka proběhne v servisní síti Peugeot od 29. října do 30. listopadu 2001.

Jiří Šubrt, vedoucí marketingu servisních služeb PEUGEOT ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o, k akci uvádí: „Peugeot se nestará pouze o počty prodaných vozů. Našim zákazníkům věnujeme pozornost i poté, co si vůz Peugeot koupili. Podzimní servisní prohlídka je zaměřena zejména na ty části vozidla, které jsou důležité pro zimní provoz. Snažíme se tak pomoci zákazníkům předejít možným technickým problémům v nadcházejícím zimním období. Myslím si, že i možnost využití silniční asistenční služby zdarma, je zajímavým a užitečným bonusem právě v zimě.“

V rámci 90 minutové prohlídky prověří mechanici servisní sítě Peugeot 37 kontrolních míst na vozidle. V případě, že jsou zjištěné závady opraveny ve stejném servisním místě, kde proběhla prohlídka, má zákazník nárok na bezplatné využití silniční asistence Peugeot zdarma 6 měsíců od data opravy vozu. Tento nárok získává i ten zákazník, jehož Peugeot byl v rámci podzimní servisní prohlídky shledán v dobrém technickém stavu.

Autorizovaná servisní síť Peugeot zahrnuje 58 servisních míst po celé České republice. Každé servisní místo disponuje autoservisem, prodejnou náhradních dílů a příslušenství.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků