S přípravou na zimu pomůže i Peugeot

I Peugeot připravil pro své zákazníky speciální podzimní servisní prohlídku. Účtuje za ni symbolickou částku 1,- Kč.
S přípravou na zimu pomůže i Peugeot
Akce je určena pro všechny vozy Peugeot od roku výroby 1994 a mladší. Prohlídka proběhne v servisní síti Peugeot od 29. října do 30. listopadu 2001.

Jiří Šubrt, vedoucí marketingu servisních služeb PEUGEOT ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o, k akci uvádí: „Peugeot se nestará pouze o počty prodaných vozů. Našim zákazníkům věnujeme pozornost i poté, co si vůz Peugeot koupili. Podzimní servisní prohlídka je zaměřena zejména na ty části vozidla, které jsou důležité pro zimní provoz. Snažíme se tak pomoci zákazníkům předejít možným technickým problémům v nadcházejícím zimním období. Myslím si, že i možnost využití silniční asistenční služby zdarma, je zajímavým a užitečným bonusem právě v zimě.“

V rámci 90 minutové prohlídky prověří mechanici servisní sítě Peugeot 37 kontrolních míst na vozidle. V případě, že jsou zjištěné závady opraveny ve stejném servisním místě, kde proběhla prohlídka, má zákazník nárok na bezplatné využití silniční asistence Peugeot zdarma 6 měsíců od data opravy vozu. Tento nárok získává i ten zákazník, jehož Peugeot byl v rámci podzimní servisní prohlídky shledán v dobrém technickém stavu.

Autorizovaná servisní síť Peugeot zahrnuje 58 servisních míst po celé České republice. Každé servisní místo disponuje autoservisem, prodejnou náhradních dílů a příslušenství.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 13 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků