S přípravou na zimu pomůže i Peugeot

I Peugeot připravil pro své zákazníky speciální podzimní servisní prohlídku. Účtuje za ni symbolickou částku 1,- Kč.
S přípravou na zimu pomůže i Peugeot
Akce je určena pro všechny vozy Peugeot od roku výroby 1994 a mladší. Prohlídka proběhne v servisní síti Peugeot od 29. října do 30. listopadu 2001.

Jiří Šubrt, vedoucí marketingu servisních služeb PEUGEOT ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o, k akci uvádí: „Peugeot se nestará pouze o počty prodaných vozů. Našim zákazníkům věnujeme pozornost i poté, co si vůz Peugeot koupili. Podzimní servisní prohlídka je zaměřena zejména na ty části vozidla, které jsou důležité pro zimní provoz. Snažíme se tak pomoci zákazníkům předejít možným technickým problémům v nadcházejícím zimním období. Myslím si, že i možnost využití silniční asistenční služby zdarma, je zajímavým a užitečným bonusem právě v zimě.“

V rámci 90 minutové prohlídky prověří mechanici servisní sítě Peugeot 37 kontrolních míst na vozidle. V případě, že jsou zjištěné závady opraveny ve stejném servisním místě, kde proběhla prohlídka, má zákazník nárok na bezplatné využití silniční asistence Peugeot zdarma 6 měsíců od data opravy vozu. Tento nárok získává i ten zákazník, jehož Peugeot byl v rámci podzimní servisní prohlídky shledán v dobrém technickém stavu.

Autorizovaná servisní síť Peugeot zahrnuje 58 servisních míst po celé České republice. Každé servisní místo disponuje autoservisem, prodejnou náhradních dílů a příslušenství.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků