S přípravou na zimu pomůže i Peugeot

I Peugeot připravil pro své zákazníky speciální podzimní servisní prohlídku. Účtuje za ni symbolickou částku 1,- Kč.
S přípravou na zimu pomůže i Peugeot
Akce je určena pro všechny vozy Peugeot od roku výroby 1994 a mladší. Prohlídka proběhne v servisní síti Peugeot od 29. října do 30. listopadu 2001.

Jiří Šubrt, vedoucí marketingu servisních služeb PEUGEOT ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o, k akci uvádí: „Peugeot se nestará pouze o počty prodaných vozů. Našim zákazníkům věnujeme pozornost i poté, co si vůz Peugeot koupili. Podzimní servisní prohlídka je zaměřena zejména na ty části vozidla, které jsou důležité pro zimní provoz. Snažíme se tak pomoci zákazníkům předejít možným technickým problémům v nadcházejícím zimním období. Myslím si, že i možnost využití silniční asistenční služby zdarma, je zajímavým a užitečným bonusem právě v zimě.“

V rámci 90 minutové prohlídky prověří mechanici servisní sítě Peugeot 37 kontrolních míst na vozidle. V případě, že jsou zjištěné závady opraveny ve stejném servisním místě, kde proběhla prohlídka, má zákazník nárok na bezplatné využití silniční asistence Peugeot zdarma 6 měsíců od data opravy vozu. Tento nárok získává i ten zákazník, jehož Peugeot byl v rámci podzimní servisní prohlídky shledán v dobrém technickém stavu.

Autorizovaná servisní síť Peugeot zahrnuje 58 servisních míst po celé České republice. Každé servisní místo disponuje autoservisem, prodejnou náhradních dílů a příslušenství.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků