Rychle a zběsile už podeváté popírá zákony fyziky. Může ještě vůbec něčím překvapit?

Jedna z nejoblíbenějších postav celé série je zpět!

Minulý týden jsme vám naservírovali první krátkou ukázku z nového snímku akční automobilové opery série Rychle a zběsile, která se dočkala těžko uvěřitelného devátého dílu. V pátek tento krátký spot následoval plnohodnotný trailer, který následně doplnil další spot při Super Bowlu.

Bullittův originální Ford Mustang se nedočká renovace. Nový majitel si patinu cení

Bullittův originální Ford Mustang se nedočká renovace. Nový majitel si patinu cení

Co všechno tedy o devátém dílu Rychle a zběsile víme? Dominic Toretto se svou partnerkou Letty Ortizovou v poklidu vychovávají svého syna. Záporačka Cipher z minulého dílu se však oklepala z porážky a rozhodla se to staré známé partě vrátit i s úroky. 

Do toho se odněkud vynořil Domův bratranec, kterého si zahraje bývalý zápasník John Cena. S ním a Cipher tak Domovi bude muset pomoct stará dobrá parta, ke které patří třeba Roman Pearce (Tyrese Gibson), Tej Parker (Ludacris) či Mia (Jordana Brewster).

Film Le Mans ´66 míří na Oscary! Úžasný snímek je i v Česku kasovní trhák

Film Le Mans ´66 míří na Oscary! Úžasný snímek je i v Česku kasovní trhák

A pak, odněkud a jakýmsi záhadným způsobem, se na scéně objeví Han Lue. Postava sympatického Američana Sunga Kanga byla naposledy viděna v hořící Mazdě RX-7. Zmrtvýchvstání však pro sérii Rychle a zběsile není nic neobvyklého.

Naprosto neuvěřitelně bizarní akce je samozřejmě součástí a jak to celé dopadne, se dozvíme již 21. května. O nával v kině není nouze. Už jenom proto, že Hanovu smrt nemohla řada fanoušků rozdýchat. Vyrazíte na nový film do kina?

TEST Volkswagen Touareg V8 4.0 TDI Black Style: Nehodící se škrtněte

Volkswagen Touareg V8 4.0 TDI

Touareg je vlajkovou lodí Volkswagenu, s motorem V8 by se ale dal považovat za takovou vlajkovou loď „na druhou“. Pokud máte o koupi osmiválce zájem, pospěšte si. Brzy totiž nenávratně zmizí z nabídky.

20.  2.  2020 | Jan Mička | 26 příspěvků
Minitest Opel Astra 1.2 Turbo (96 kW) Elegance: Tříválec na dlouhé cesty

Opel Astra 1.2 Turbo

Faceliftovaná Astra generace K dostala pod kapotu výhradně tříválcové motory, všechny pocházejí od General Motors, nikoli z dílen PSA. Vyzkoušeli jsme silnější verzi základní dvanáctistovky, která v mnoha ohledech velmi mile překvapila.

15.  2.  2020 | Petr Schnagl | 37 příspěvků
Minitest Mercedes-Benz V300d: Šestiválec vám už chybět nebude

Mercedes-Benz V300d

Skoro 240 koní v dodávce. Kdo to potřebuje? Když se nad tím zamyslíte, tak možná právě vy...

13.  2.  2020 | Vladimír Kadera | 21 příspěvků