Rychle a zběsile má třetí pokračování, bude opět plné "hustých" aut

Kultovní film o pořádně vymazlených vozech s chabým dějem a "drsnými" scénami rychlých vozů má své třetí pokračování. To bude mít svou premiéru v amerických kinech 16. června a poté bude jen otázkou dnů a týdnů, kdy se objeví také v těch našich. Třetí díl se ovšem přesune z amerických ulic do japonských, tedy přesněji do Tokia. Nemá smysl popisovat děj, protože podobné filmy většinou postrádají větší zápletku a soustředí se maximálně na efekty a vozy, které vypadají, že jezdí rychle. Nový hrdina tak bude v kouřové cloně vzdorovat japonské Jakuze a díky pořádné dávce rajského plynu jistě nakonec zvítězí. V třetím pokračování si ovšem nezahrají známi herci z těch předešlých, ale hlavním hrdinou bude Lucas Black, kterého ztvárnil Sean Boswell.

Více informací o novém filmu získáte na jeho oficiálním webu.

TEST Citroën C4 Cactus 1.2 PureTech 110: Lehká krize identity

Citroën C4 Cactus 1.2 PureTech 110

Nejdříve to měl být crossover pro masy, teď si to v Citroënu rozmysleli a tvrdí, že jde o normální hatchback. Takže jsme společně s Cactusem vyrazili na cestu poznání, najít jeho místo pod sluncem.

24.  5.  2018 | Miro Mihálik | 18 příspěvků
TEST Lexus LS 500h: Měl být dokonalý. Jenže...

Lexus LS 500h

Nový Lexus LS mi ze všech testovacích aut způsobil největší pomatení mysli. V některých ohledech tak neuvěřitelně fascinuje, jinde ale může i zklamat. Nebo jej prostě jen nechápu?

22.  5.  2018 | Milan Lažanský | 27 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 10 příspěvků