Rychle a zběsile má třetí pokračování, bude opět plné "hustých" aut

Kultovní film o pořádně vymazlených vozech s chabým dějem a "drsnými" scénami rychlých vozů má své třetí pokračování. To bude mít svou premiéru v amerických kinech 16. června a poté bude jen otázkou dnů a týdnů, kdy se objeví také v těch našich. Třetí díl se ovšem přesune z amerických ulic do japonských, tedy přesněji do Tokia. Nemá smysl popisovat děj, protože podobné filmy většinou postrádají větší zápletku a soustředí se maximálně na efekty a vozy, které vypadají, že jezdí rychle. Nový hrdina tak bude v kouřové cloně vzdorovat japonské Jakuze a díky pořádné dávce rajského plynu jistě nakonec zvítězí. V třetím pokračování si ovšem nezahrají známi herci z těch předešlých, ale hlavním hrdinou bude Lucas Black, kterého ztvárnil Sean Boswell.

Více informací o novém filmu získáte na jeho oficiálním webu.

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 1 příspěvek
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků