Ruský AvtoVaz vybuduje další továrnu na výrobu automobilů

Ruská automobilka AvtoVaz vybuduje do tří let další novou továrnu s výrobní kapacitou přes 400 000 vozů ročně. Roční produkce této automobilky by tak dosáhla okolo 1,1 mil. nových vozů. AvtoVaz však tento podnik postaví ve spolupráci s americkým gigantem General Motors. Oba koncerny nyní spolupracují při výrobě modelu Chevy Niva a pokud se prokáže, že tato spolupráce bude zisková, jsou obě strany ochotny investovat do dalšího společného projektu. Nová továrna by měla být financována státem formou půjček, popř. z části jako přímá investice.
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků