Ruský Avtonor se stává lídrem ve výrobě osobních vozů

Ruská společnost Avtonor se pomalu stává významným hráčem na poli výroby vozů v Rusku. Ve svých závodech montuje vozy pro automobilky BMW, General Motors a Kia. Nyní se vedou jednání o výrobě vozů i pro čínskou automobilku Chery. Roční produkce by měla dosáhnout až 20 000 osobních vozů, které by byly určeny pouze pro ruský trh. Rusko je v poslední době velmi oblíbeným a perspektivním trhem a mnoho automobilek plánuje přesunout část výroby právě do této země, která prožívá v poslední době výrazný boom v prodejích nových vozů. Navíc díky zrušení cel na dovoz automobilových součástek přimělo mnoho automobilek k tomu, aby přesunulo výrobu pro tento trh přímo do Ruska, k čemuž často využívají stávající závody různých společností.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků