Ruská Tesla Cybertruck odhalila původ. Vznikla ve špinavé dílně a z pochybných dílů

Ruská Tesla Cybertruck postavená v garáži na koleně odhalila svou techniku. Parodie na kalifornský elektrický pick-up má velice tradiční základ.

Nedlouho po premiéře Tesly Cybertruck a vzbuzeném rozruchu se na internetu kromě hromady memů objevily záběry z Ruska, na kterých byla zachycena očividná replika elektrického pick-upu. Dobrá, replika je možná silné slovo. Jedná se o zcela jistou parodii, kterou někdo zbouchl takzvaně na koleně v garáži.

Jak se nyní ukazuje, ruský Cybertruck je výtvorem party nadšenců z dílny Pushka Garage. A samozřejmě, kopie ruské Tesly v žádném případě není elektromobilem. Na druhou stranu vyšla tvůrce na opravdu levné peníze (prý 80.000 rublů, asi 30.000 Kč), když spočítáte materiál, práci i samotný základ, z něhož hranatý vtip na kolech vychází.

Tesla Cybertruck zachycena v provozu. Elon Musk jel elektrickým pick-upem na večeři

Tesla Cybertruck zachycena v provozu. Elon Musk jel elektrickým pick-upem na večeři

Ruský Cybertruck vychází, jak jinak, z ruské techniky. Přesněji mluvíme o Ladě Samara, tedy známém „Sputniku“, který se příhodně svou hranatou karoserií vlastně pick-upu od Tesly celkem přibližuje. Novému výtvoru zůstaly i původní registrační značky. Samozřejmě o homologované stavbě pro silniční provoz nemůže být řeč. To však očividně nikoho netrápí. Vítejte v Rusku.

TEST Audi A3 Sportback 30 TDI S line: Náročné ho získat, snadné s ním žít

Audi A3 30 TDI S line

Čtvrtá generace Audi A3 oficiálně dorazila na český trh. Do testu jsme si vzali zajímavou verzi - kombinaci sportovní výbavy S Line a základního vznětového motoru 30 TDI (85 kW).

včera | Vladimír Kadera | 39 příspěvků
TEST Ford Kuga 2.5 PHEV: Velmi dobrý plug-in hybrid, jen šitý horkou jehlou

Ford Kuga 2.5 PHEV

Ford oddaloval vývoj nové generace hybridů pro evropské trhy jako ošetření bolavého zubu a na jednom z jeho nejnovějších přírůstků je chvatná práce bohužel tak trochu znát. Stojí ale kvůli tomu vrcholná benzín-elektrická verze nové Kugy nutně za starou belu? Pojďte se podívat.

7.  7.  2020 | Miro Mihálik | 34 příspěvků
Minitest Piaggio MP3 300 HPE Sport: Tak trochu auto, tak trochu skútr, 100% cool

Piaggio MP3 300 HPE Sport

Rádi byste požívali výhod skútru, ale na jednu stopu nemáte řidičák nebo odvahu? Pak doporučujeme tříkolové Piaggio MP3, omlazené a s posíleným motorem.

5.  7.  2020 | Jiří Baborský | 9 příspěvků