Ruská sajdkára Ural vypadá jako veterán. Má ale i dron a selfie tyč

Vaši jízdu sajdkárou Ural vám nyní může natočit spolujezdec. A pěkně v pohodlí, za jízdy.

Výrobce motocyklů Ural stále funguje a svůj kult si buduje novými retro stroji se sajdkárami, tedy bočními vozíky pro spolujezdce. Tyto stroje se svými drátěnými koly připomínají snad ještě válečné motocykly. Vždyť Ural vznikl v roce 1941. Ovšem nová edice Air do toho všeho přináší pěkně moderní techniku.

Spolujezdec má totiž před sebou vestavěný dron DJI Spark. Ten může při jízdě pohodlně ovládat a natočit tak neopakovatelné záběry z cesty. Určitou výzvou jistě bude vrátit jej do doku ještě za jízdy, ale i kdyby před tím mělo dojít k zastavení, je to stále pohodlnější, než příprava na klasické natáčení dronem. Ta obnáší nekonečné otáčení a taky skutečnost, že kameraman si jízdu neužije.

Ural se přidal na Temnou stranu síly. Model Dark Force má i světelný meč

Ural se přidal na Temnou stranu síly. Model Dark Force má i světelný meč

V pouzdře je možné dron znovu dobít. Vozík je navíc osazen světlomety a rezervním kolem, vše doplňuje válečná zelená s oranžovými polepy. Po boku navíc nechybí ani držák na selfie tyč. Unikátní edice vznikne pouhých 40 kusů. Složit lze zálohu 500 dolarů. Před tím, než zaplatíte plných 18 tisíc dolarů, tedy více než 400 tisíc korun.

TEST Ford Mustang Bullitt: Všechno nejlepší, Franku!

Ford Mustang Bullitt

Bylo by fajn se v testu Fordu Mustang vyhnout otřepaným frázím o amerických svalech a podobně. Obávám se ale, že dnes to nevyjde. Obzvláště, když tady máme ikonický Bullitt!

15.  11.  2018 | Jan Mička | 62 příspěvků
TEST Peugeot 508 GT PureTech 225 : Nejlepší obranou střední třídy je útok!

Peugeot 508 GT PureTech 225

Peugeot se ve střední třídě rozhodl k opravdu radikálnímu kroku. Je to lék na umírající segment, nebo už zašli příliš daleko?

10.  11.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Mercedes-Benz S 560 kabrio: Bez střechy až do posledních paprsků

Mercedes-Benz S 560 kabrio

S faceliftem Mercedesu třídy S přišly na řadu i verze kupé a kabriolet. Testování sice připadlo na říjen, nemáte ale jediný důvod k obavám.

6.  11.  2018 | Milan Lažanský | 15 příspěvků