Ruská sajdkára Ural vypadá jako veterán. Má ale i dron a selfie tyč

Vaši jízdu sajdkárou Ural vám nyní může natočit spolujezdec. A pěkně v pohodlí, za jízdy.

Výrobce motocyklů Ural stále funguje a svůj kult si buduje novými retro stroji se sajdkárami, tedy bočními vozíky pro spolujezdce. Tyto stroje se svými drátěnými koly připomínají snad ještě válečné motocykly. Vždyť Ural vznikl v roce 1941. Ovšem nová edice Air do toho všeho přináší pěkně moderní techniku.

Spolujezdec má totiž před sebou vestavěný dron DJI Spark. Ten může při jízdě pohodlně ovládat a natočit tak neopakovatelné záběry z cesty. Určitou výzvou jistě bude vrátit jej do doku ještě za jízdy, ale i kdyby před tím mělo dojít k zastavení, je to stále pohodlnější, než příprava na klasické natáčení dronem. Ta obnáší nekonečné otáčení a taky skutečnost, že kameraman si jízdu neužije.

Ural se přidal na Temnou stranu síly. Model Dark Force má i světelný meč

Ural se přidal na Temnou stranu síly. Model Dark Force má i světelný meč

V pouzdře je možné dron znovu dobít. Vozík je navíc osazen světlomety a rezervním kolem, vše doplňuje válečná zelená s oranžovými polepy. Po boku navíc nechybí ani držák na selfie tyč. Unikátní edice vznikne pouhých 40 kusů. Složit lze zálohu 500 dolarů. Před tím, než zaplatíte plných 18 tisíc dolarů, tedy více než 400 tisíc korun.

TEST Opel Astra 1.4 Turbo CVT: Tříválec + CVT = Drahá poukázka na průšvih?

Opel Astra 1.4 Turbo CVT

Kompaktní Opel se při aktuálním faceliftu velmi výrazně změnil, jakkoli to tak na první pohled nevypadá. Všechny motory jsou nyní výhradně tříválcové a ten nejsilnější se pojí s převodovkou CVT. Zní to vám to jako zaručený recept na mizérii na kolech?

dnes | Petr Schnagl | 21 příspěvků
Minitest Honda HR-V 1.5 VTEC Sport: Uhájí vyšší cenu slušnou dynamikou?

Honda HR-V 1.5 VTEC Sport

Honda se rozhodla ještě více zatraktivnit svůj crossover HR-V a jeho nabídku rozšířila i o verzi Sport. Podívali jsme se jí na zoubek s převodovkou CVT i s klasickou šaltpákou.

17.  10.  2019 | Vladimír Kadera | 20 příspěvků
TEST BMW M2 Competition M-DCT: Jednoduše to nejlepší

BMW M2 Competition M-DCT

S německými výkonovými válkami podpořenými opulentním luxusem a bezpečností se ze scény potichu vypařil důraz kladený na tu nejdůležitější esenci sportovních aut – lehkost. M2 Competition tento trend vysloveně neboří, protože je ale u BMW nejmenší, na odkaz staré školy úplně nezapomněla.

15.  10.  2019 | Miro Mihálik | 1 příspěvek