Rozbijte prasátko, Jaguar a Land Rover na prodej již jen týden

Americký koncern Ford uzavře 19. července tendr na prodej svých dvou britských automobilek Jaguar a Land Rover. Do tohoto data byste tak měli zaslat závaznou nabídku s cenou a nástinem záměrů s těmito tradičními značkami.

Ford má ovšem s prodejem nemalé problémy. Nabídky se zrovna nehrnou, konkurenční automobilky o tyto britské výrobce nemají žádný zájem a soukromé společnosti a různí investoři nevykazují známky solidnosti.

Přes tyto neoptimistické informace to ovšem vypadá, že Ford kupce nakonec vybere. Hotové peníze potřebuje, a tak mu prostě nic jiného nezbývá. Každopádně si chce Ford ponechat určité pravomoci v rozhodování, aby mu neodešlo knot-how ke konkurenci.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LS 500h: Měl být dokonalý. Jenže...

Lexus LS 500h

Nový Lexus LS mi ze všech testovacích aut způsobil největší pomatení mysli. V některých ohledech tak neuvěřitelně fascinuje, jinde ale může i zklamat. Nebo jej prostě jen nechápu?

včera | Milan Lažanský | 27 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Minitest Škoda Karoq 1.0 TSI: Dělám, co můžu! Stačí to?

Škoda Karoq 1.0 TSI (minitest)

Zázraky od malého litrového tříválce v poměrně velkém crossoveru raději nečekejte, poněkud překvapivě však základní motor z Karoqu nepoužitelnou brzdu provozu nedělá.

12.  5.  2018 | Miro Mihálik | 86 příspěvků