Rozbijte prasátko, Jaguar a Land Rover na prodej již jen týden

Americký koncern Ford uzavře 19. července tendr na prodej svých dvou britských automobilek Jaguar a Land Rover. Do tohoto data byste tak měli zaslat závaznou nabídku s cenou a nástinem záměrů s těmito tradičními značkami.

Ford má ovšem s prodejem nemalé problémy. Nabídky se zrovna nehrnou, konkurenční automobilky o tyto britské výrobce nemají žádný zájem a soukromé společnosti a různí investoři nevykazují známky solidnosti.

Přes tyto neoptimistické informace to ovšem vypadá, že Ford kupce nakonec vybere. Hotové peníze potřebuje, a tak mu prostě nic jiného nezbývá. Každopádně si chce Ford ponechat určité pravomoci v rozhodování, aby mu neodešlo knot-how ke konkurenci.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 1 příspěvek
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků