Rozbijte prasátko, Jaguar a Land Rover na prodej již jen týden

Americký koncern Ford uzavře 19. července tendr na prodej svých dvou britských automobilek Jaguar a Land Rover. Do tohoto data byste tak měli zaslat závaznou nabídku s cenou a nástinem záměrů s těmito tradičními značkami.

Ford má ovšem s prodejem nemalé problémy. Nabídky se zrovna nehrnou, konkurenční automobilky o tyto britské výrobce nemají žádný zájem a soukromé společnosti a různí investoři nevykazují známky solidnosti.

Přes tyto neoptimistické informace to ovšem vypadá, že Ford kupce nakonec vybere. Hotové peníze potřebuje, a tak mu prostě nic jiného nezbývá. Každopádně si chce Ford ponechat určité pravomoci v rozhodování, aby mu neodešlo knot-how ke konkurenci.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Dacia Duster II dCi 110 4x4: Pouze pro silnici je jí škoda

Dacia Duster II 1.5 dCi 4x4

Příroda vytvořila v polovině ledna opravdu vhodné podmínky pro testování nové generace oblíbeného SUV Dacia Duster. Jezdili jsme s ním v hlubokém bahně i na zasněžených silnicích.

včera | Radek Pecák | 11 příspěvků
Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

21.  1.  2018 | Jan Mička | 30 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 14 příspěvků