Rolls Royce představuje dalšího britského gentlemana

Také tradiční britský výrobce luxusních vozů Rolls Royce o sobě dává vědět. Do Frankfurtu přivezl ukázat svůj model Phantom, který je prodloužen o 25 cm a dosahuje tak délky 6080 mm. Nemá smysl vypisovat, co vše je součástí standardní výbavy, rychlejší by snad bylo napsat, co nelze objednat nebo co není v základu. Phantom i přes nárůst o 25 cm "ztoustl" pouze o 75 kg a to díky použitým hliníkovým prvkům. Tento "menší rodinný vůz" pohání dvanáctiválec o objemu 6750 ccm s výkonem 333 kW (453 k) a kroutícím momentem 720 Nm. Bližší informace bohužel Rolls Royce poskytuje pouze potenciálním zákazníkům. Pro zájemce jen uvedu, že naftové motory a kombi verze nejsou prozatím k dispozici.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků