Rolls-Royce Phantom: vyšší cena, ale větší komfort

Britská automobilka Rolls-Royce, která se specializuje na luxusní limuzíny, nyní zdražila svůj model Phantom o 1,2 procenta (o 3 700 eur) základní ceny. Základní cena srpnového ceníku je tedy upravena na 323 700 Euro, ale zákazník dostane nové, jedenadvacetipalcové disky z lehkých slitin, kde původní cena těchto příplatkových kol byla 2 700 eur za kus. Phantom dostane také lepší obutí, 255/50 na přední nápravě a 285/50 na zadní.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

V interiéru si můžete za příplatek 500 Euro pořídit volant v dřevěným designem, za dalších 500 euro i ramena a střed volantu ve dřevě. Další dřevěné doplňky v palubovce Vás přijdou na 1000 euro, vybírat si můžete z těchto designů: javor, ořech, mahagon a dub. Na seznamu doplňků za příplatek si můžete např. pořídit střechu v kůži nebo tmavá skla.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Rolls-Royce Phantom se vyrábí v těchto barevných variantách: stříbrná, platinová, arktická bílá a interiér si můžete vybrat z barevné škály: mořská modrá, šedá, světlá šedá, modrošedá a černá.

Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

21.  1.  2018 | Jan Mička | 26 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 14 příspěvků
Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

16.  1.  2018 | Milan Lažanský | 2 příspěvky