Rolls-Royce Phantom P&A Wood: tuning pro aristokraty

I když se to může někomu zdát jako rouhání, ani klasické luxusní vozy Rolls-Royce se nevyhnou zásahům úpravců, kteří zákazníkovi nabídnou více individualizace.

Britská spolčenost P&A Wood se dlouhá léta zabývá úpravami vozů Rolls-Royce. A nyní připravila velmi decentní, ale pořádně drahou úpravu pro model Phantom.

Pokud tento vůz neznáte, pak si změny vůbec nevšimnete. Je totiž opravdu nenápadná. Hlavní a v podstatě jedinou změnou je úprava přední masky. Zde byly nahrazeny obdélníkové světlomety za dvojici kulatých. Mírně modifikovaný byl i přední nárazník. A to je vše.

Z Phantomu se tak nestala nějaká obludná limuzína a stále si zachovává svou noblesu. Protože se ovšem pohybujeme u automobilu s cenou vysoko nad deset milionu korun, musí být i taková úprava pořádně drahá, aby byla lákavá pro majitele.

Rovných 26 000 liber totiž stojí změnit dvě přední lampy a mírně pozměnit nárazník. No prostě jedno světlo za cenu nové Octavie...

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Rolls-Royce Phantom P&A Wood
Klepněte pro větší obrázek
Rolls-Royce Phantom v sériové podobě
Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků