Rolls-Royce Phantom P&A Wood: tuning pro aristokraty

I když se to může někomu zdát jako rouhání, ani klasické luxusní vozy Rolls-Royce se nevyhnou zásahům úpravců, kteří zákazníkovi nabídnou více individualizace.

Britská spolčenost P&A Wood se dlouhá léta zabývá úpravami vozů Rolls-Royce. A nyní připravila velmi decentní, ale pořádně drahou úpravu pro model Phantom.

Pokud tento vůz neznáte, pak si změny vůbec nevšimnete. Je totiž opravdu nenápadná. Hlavní a v podstatě jedinou změnou je úprava přední masky. Zde byly nahrazeny obdélníkové světlomety za dvojici kulatých. Mírně modifikovaný byl i přední nárazník. A to je vše.

Z Phantomu se tak nestala nějaká obludná limuzína a stále si zachovává svou noblesu. Protože se ovšem pohybujeme u automobilu s cenou vysoko nad deset milionu korun, musí být i taková úprava pořádně drahá, aby byla lákavá pro majitele.

Rovných 26 000 liber totiž stojí změnit dvě přední lampy a mírně pozměnit nárazník. No prostě jedno světlo za cenu nové Octavie...

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Rolls-Royce Phantom P&A Wood
Klepněte pro větší obrázek
Rolls-Royce Phantom v sériové podobě
Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

dnes | Milan Lažanský
Minitest Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC: Jsou vylepšení znát?

Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC (minitest )

Mitsubishi ASX se v provedení modelového roku 2018 nezměnilo po technické stránce, zapracovalo ale na designu.

13.  1.  2018 | Radek Pecák | 14 příspěvků
TEST Kia Stinger GT 3.3 T-GDI AWD: Díky, Alberte!

Kia Stinger GT 3.3 T-GDI AWD

Trvalo více než pět let, než Kia přetavila fantastický koncept GT v produkční auto. Najala na to ty správné lidi a výsledkem je gran turismo, který nemá v historii značky obdoby.

11.  1.  2018 | Jan Mička | 114 příspěvků