Rolls-Royce Phantom P&A Wood: tuning pro aristokraty

I když se to může někomu zdát jako rouhání, ani klasické luxusní vozy Rolls-Royce se nevyhnou zásahům úpravců, kteří zákazníkovi nabídnou více individualizace.

Britská spolčenost P&A Wood se dlouhá léta zabývá úpravami vozů Rolls-Royce. A nyní připravila velmi decentní, ale pořádně drahou úpravu pro model Phantom.

Pokud tento vůz neznáte, pak si změny vůbec nevšimnete. Je totiž opravdu nenápadná. Hlavní a v podstatě jedinou změnou je úprava přední masky. Zde byly nahrazeny obdélníkové světlomety za dvojici kulatých. Mírně modifikovaný byl i přední nárazník. A to je vše.

Z Phantomu se tak nestala nějaká obludná limuzína a stále si zachovává svou noblesu. Protože se ovšem pohybujeme u automobilu s cenou vysoko nad deset milionu korun, musí být i taková úprava pořádně drahá, aby byla lákavá pro majitele.

Rovných 26 000 liber totiž stojí změnit dvě přední lampy a mírně pozměnit nárazník. No prostě jedno světlo za cenu nové Octavie...

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Rolls-Royce Phantom P&A Wood
Klepněte pro větší obrázek
Rolls-Royce Phantom v sériové podobě
TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

dnes | Jan Mička | 36 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 65 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků