Rolls-Royce Phantom: fantóm ve stříbrné

Rolls-Royce, britská legenda mezi automobilkami, přichází ke stému výročí modelu Silver Ghost, se speciální edicí modelu Phantom.
Rolls-Royce Phantom: fantóm ve stříbrné

Rolls-Royce Phantom Silver Edition přichází, jak již z názvu vyplývá, v unikátní stříbrné metalíze. Edice, která bude čítat jen 25 vyrobených kusů, navíc dostane originální ornament Spirit of Ecstasy a znak „Silver Eidition”.

Celkový dojem z vozu umocňují i 21" kola z lehké slitiny a interiér, který je zdobený dřevěným obložením palubní desky. Spolu s tímto dotváří aristokratickou atmosféru i černé kožené čalounění.

Ke každému vozu dostane majitel i dvě stříbrné klíčenky a dvě luxusní pera Conway Steward, jako pozornost automobilky.

Speciální model byl představen veřejnosti v britském Goodwoodu, kde automobilka současně vystavila více než 60 svých vozů, které vyrobila mezi léty 1907-1926. Po představení výročního modelu vozy absolvovaly spanilou jízdu v délce 2 000 mil.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Rolls-Royce Phantom Silver Edition

 

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

dnes | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků