Rolls-Royce Phantom: fantóm ve stříbrné

Rolls-Royce, britská legenda mezi automobilkami, přichází ke stému výročí modelu Silver Ghost, se speciální edicí modelu Phantom.
Rolls-Royce Phantom: fantóm ve stříbrné

Rolls-Royce Phantom Silver Edition přichází, jak již z názvu vyplývá, v unikátní stříbrné metalíze. Edice, která bude čítat jen 25 vyrobených kusů, navíc dostane originální ornament Spirit of Ecstasy a znak „Silver Eidition”.

Celkový dojem z vozu umocňují i 21" kola z lehké slitiny a interiér, který je zdobený dřevěným obložením palubní desky. Spolu s tímto dotváří aristokratickou atmosféru i černé kožené čalounění.

Ke každému vozu dostane majitel i dvě stříbrné klíčenky a dvě luxusní pera Conway Steward, jako pozornost automobilky.

Speciální model byl představen veřejnosti v britském Goodwoodu, kde automobilka současně vystavila více než 60 svých vozů, které vyrobila mezi léty 1907-1926. Po představení výročního modelu vozy absolvovaly spanilou jízdu v délce 2 000 mil.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Rolls-Royce Phantom Silver Edition

 

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

dnes | Miro Mihálik | 12 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 19 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 205 příspěvků