Rolls-Royce Phantom Coupé beznadějně vyprodán

Britská automobilka Rolls-Royce představila v Ženevě svůj nový model Phantom Coupé. Ihned po zveřejnění se však kompletně vyprodala celá letošní produkce, která má čítat 200 vozů. Zájem je natolik velký, že pokud máte o vůz zájem a nechcete čekat dva roky, je třeba pospíchat, jelikož i produkce příštího roku je téměř vyprodána.

Tip: Představení Rolls-Royce Phantom Coupé naleznete zde.

Rolls-Royce tak opět ukázal, že zákazníky umí získat a pokud přijde téměř s jakýmkoli vozem, stane se okamžtě prodejním trhákem, což se v žádném případě nedá říci např. o konkurenčním Maybachu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Rolls-Royce Phantom Coupé
Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

dnes | Miro Mihálik | 15 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků