Rolls-Royce má novou designovou edici SUV Cullinan. Inspiruje se módou a má hvězdné nebe v kufru

Luxusní auta mají ke světu módy odjakživa blízko. Modely Inspired by Fashion nadchnou milovníky současných trendů.

Na přehlídce Art Basel v americkém Miami se představuje hned několik SUV Cullinan ve výrazných barevných kombinacích, na nichž chce Rolls-Royce představit možnosti individualizace. Ukazuje je na stylových řadách, kterým říká Fu-Shion a Re-Belle, které umožňují kombinovat specifický styl interiéru s jedním ze dvou provedení zevnějšku – buď výrazným, nebo diskrétním a méně nápadným.

Cullinan Inspired by Fashion ve verzi Re-Belle vyznává živé odstíny a hraje si s kombinacemi textur. Najdeme v něm například ručně tkanou látku z tenkých nerezových vláken, pivoňkově růžové či limetkově zelené doplňky a k nim kontrastní čalounění v arktické bílé nebo kašmírově šedé. Lak může být v závislosti na zvoleném typu vnitřku limetkový, šedivý, vínový nebo bílý. Model Fu-Shion si bere za vzor módní kolekce pro jaro a léto příštího roku ve stylu streetwearu. Uvnitř návrháři vytvořili dva výrazné designové styly: první kombinuje vojenskou zeleň s modrou a mandarinkovou barvou, druhý míchá arktickou bílou s kašmírovou šedí a žlutými prvky. Fu-Shion bude k dispozici se zelenou, šedou, žlutou nebo šedou karoserií.

Všechny vozy z linie Inspired by Fashion mají rozšířenou hvězdnou oblohu. Tu jsme doposud našli jen ve stropnici, nyní experti značky během 22 hodin práce nainstalují dalších 192 hvězdných diod do vnitřní strany pátých dveří, takže posádka může na zde umístěných sedačkách obdivovat nejen výhled do okolí. K vozidlům si mohou majitelé objednat pětidílnou sadu zavazadel v designu, který odpovídá jejich konkrétnímu Cullinanu.

Rolls-Royce

Britskou společnost Rolls-Royce založili v roce 1906 Charles Rolls a Henry Royce. Vedle vojenské techniky, leteckých a lodních motorů je známá hlavně jako výrobce luxusních automobilů.

Od roku 1998 patří Rolls-Royce do skupiny BMW.

Rolls-Royce Phantom • Rolls-Royce Cullinan • Rolls-Royce Ghost • Rolls-Royce Wraith • Rolls-Royce Dawn

Váš názor Další článek: Nový Volkswagen ID.3 dal na výtky zákazníků. Zbavil se konceptu, který kladně nepřijali

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , Auta SUV na Heureka.cz