Rok 2020: Své Lamborghini si sestavíte online, zatímco okolo něj běhají lidé s telefony

Speciální studio Ad Personam automobilky Lamborghini je nyní dostupné online. Při této příležitosti uvedla značka speciální Aventador.

Cestovat v dnešní době je tak trochu sázka na nejistotu. Stále trvající hrozba koronaviru stále visí ve vzduchu a je tak lepší mít se na pozoru, i když jsou hranice víceméně otevřené. Aby tak movití zákazníci automobilky Lamborghini nemuseli cestovat kvůli specifikaci svého vozu až do Itálie, která byla ještě před pár týdny evropským epicentrem nákazy, vytvořila automobilka virtuální studio Ad Personam.

Lamborghini unikly patentové snímky SCV12. Ještě stále chcete omalovánky?

Lamborghini unikly patentové snímky SCV12. Ještě stále chcete omalovánky?

Myšlenka i provedení jsou velmi jednoduché. Pokud jste zákazníkem značky a chcete svůj vůz ve speciální specifikaci, spojí se s vámi automobilka online přes videohovor. Na drátě budete mít všechny důležité lidi včetně zaměstnanců, kteří budou okolo vašeho vozu chodit a přes chytré telefony vám živě vysílat jeho detaily a pokrok ve výrobě.

Po hovoru vám přijde do mailu kompletní dokumentace včetně unikátních grafických renderů. Lamborghini chtělo zahájení tohoto speciálního programu nějak oslavit a připravilo tak unikátní edici modelu Aventador SVJ s přídomkem Xago. Po světě bude jezdit pouze deset kousků a jsou vyhrazeny pouze účastníkům tohoto nového programu.

Lamborghini Sián doslova sundalo střechu. Verze Roadster je extrémně vzácná

Lamborghini Sián doslova sundalo střechu. Verze Roadster je extrémně vzácná

Název Xago odkazuje na designový jazyk značky, který se vyznačuje šestiúhelníky neboli hexagony. Tento vzor se objevuje na polepech karoserie a je vyšitý i na sedadlech. Pro automobilku je program Ad Personam velmi důležitý. Aktuálně si totiž více jak polovina zákazníků přeje vůz specificky navrhnout.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest elektromobilu Mini Cooper SE: Kulový blesk září jasně, ale jen krátce

Mini Cooper SE

Je lépe vyvážený než benzinový originál, a navíc má dost elektrických koní na to, abychom mu mohli bez ironie říkat ostrý hatchback. S malou kapacitou akumulátorů je to ale omezená, a kvůli ceně ne právě levná forma zábavy.

2.  8.  2020 | Miro Mihálik | 25 příspěvků
Minitest Honda Civic Type-R GT 2020: Limp Bizkit, komiksy a tanec na hraně

Honda Civic Type-R GT 2020

Honda vylepšila svůj nejostřejší model a vypustila ho mezi lidi ve třech verzích. Vyzkoušeli jsme tu prostřední, která má přinést vyvážený mix mezi sportovním a kultivovaným vozem.

30.  7.  2020 | Vladimír Kadera | 69 příspěvků
Škoda Slavia mohla být jiná, ale nastala krize. Řídili jsme ji poprvé a asi naposled

Škoda Slavia 1.5 TSI DSG

Naposledy vyráběla Škodovka kabriolet v 60. letech. Že by se tento fakt měl změnit, dávají jasně najevo studenti Středního odborného učiliště Škoda Auto, kteří postavili už sedmý koncept. Počtvrté jde o otevřený vůz, nazvaný Škoda Slavia.

28.  7.  2020 | Michal Dokoupil | 17 příspěvků