Roční produkce Smart ForTwo pro USA je téměř vyprodána

Lepší uvítání si nová generace Smartu ForTwo nemohla ani přát. Na novém trhu ve Spojených státech ještě nebyl ani pořádně zahájen prodej a importér již registruje 12 600 objednávek tohoto městského prcka. S ohledem na 16 000 kusů, které jsou určeny pro tamní zákazníky pro tento rok, je to ohromný a nečekaný úspěch.

Tip: Předsatvení nové generace Smartu ForTwo naleznete zde.

Velkému počtu rezervací nezamezil ani poplatek ve výši 99 dolarů (přibližně 2 500 Kč), který musí zákazník složit, aby si mohl vůz rezervovat.

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

dnes | Milan Lažanský | 2 příspěvky
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 33 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků