Robert Kubica si vzal BMW z půjčovny a ovládl slavný okruh. Známý youtuber to natočil

Slavný závodní jezdec si jel projet Nürburgring před závodem. V půjčeném BMW M4 rozdrtil nic netušící civilisty.

Robert Kubica je vynikající jezdec. Co na tom, že se mu v jeho poslední sezoně ve formuli 1 moc nedařilo. V minulosti se dokázal vrátit do závodního sedla i po opravdu těžké nehodě a stále jezdí jako o život. Aktuálně můžete polského jezdce vidět za volantem vozu BMW M4 v soutěži DTM.

Robert Kubica opouští Formuli 1. Vytoužený návrat se vůbec nepovedl

Robert Kubica opouští Formuli 1. Vytoužený návrat se vůbec nepovedl

Minulý týden se jel v této soutěži závod na německém okruhu Nürburgring. Před samotným závodem se závodní jezdec zastavil u společnosti Apex Nürburg, která v Zeleném pekle poskytuje adrenalinové služby. Pronajmou vám závodní auto, posadí vás na místo spolujezdce či pořádají okruhové dny.

Kubica si pronajal okruhové BMW M4 a rozhodl se projet po trati ještě před závodem. Nebyl u toho ale sám. Youtuber Misha Charoudin ze zmíněné společnosti se k němu rozhodl přidat a celou jízdu natočil. 

Nová Panamera chce dělat na konkurenty ramena. Na Nürburgringu zajela rekord

Nová Panamera chce dělat na konkurenty ramena. Na Nürburgringu zajela rekord

Kubica na videu předvedl krásně čistou a ostrou jízdu, během které objížděl civilní účastníky okruhu, jako kdyby to byly kužely na cestě. Video si můžete pustit níže.

Minitest Honda Jazz Crosstar 1.5 e:HEV Executive: Nákupní vozík v montérkách

Honda Jazz Crosstar 1.5 e:HEV

Moderní interpretace nákupního vozíku je dostupná ve dvou různých variantách. Po základní se nyní podíváme na tu, která míří více na lifestyle.

včera | Vladimír Kadera | 70 příspěvků
Za volantem hybridního Renaultu Clio E-Tech: Sesadí Toyotu z trůnu? Šanci má!

Renault Clio 1.6 SCe E-Tech

Minulý týden jsme se poprvé projeli s novými elektrifikovanými Renaulty. Po plug-in hybridním crossoveru Captur přišla řada na full-hybridní Clio E-Tech, kterému se toho dá vytknout jen málo.

15.  10.  2020 | Jan Mička | 28 příspěvků
S Renaultem Captur E-Tech poprvé v ČR: Jezdí skvěle a za málo, i díky Formuli 1

Renault Captur E-Tech PHEV

Plug-in hybridní model Renaultu v nabídce chyběl. Francouzi ale nedávno na český trh uvedli hned dva – Captur E-Tech a Megane Grandtour E-Tech. Dnes si povíme, co čekat od prodejně velmi úspěšného městského crossoveru.

13.  10.  2020 | Jan Mička | 38 příspěvků