Řidiči tankují nejčastěji na Benzině, nejlepší je JET

Z průzkumu, který učinily společnosti GfK a Incoma Research, vyplývá, že řidiči nejčastěji tankují na Benzině. Na druhém místě se umístly čerpací stanice značek Agip a Aral (na stejných pozicích), dále Shell a OMV (opět na stejných pozicích), Jet a Makro. Výzkum byl proveden mezi tisícovkou řidičů a trval půl roku. V současné době máme v Česku 2 129 čerpacích stanic, nejvíce z nich kontroluje Benzina (Unipetrol), EuroOil (Čepro), PapOil, Shell a OMV. Největší Benzina má s 308 stanicemi 14 procent trhu, píše iDnes. Z výzkumu rovněž vyplynulo, že celkově nejlepší čerpací stanice má dle respondentů JET.
Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků