Řidič Chrysleru se nechal vyprovokovat. Riskantní manévr nezvládl a naboural

Kličkování mezi pruhy se šoférovi, který se před chvíli ploužil v levém pruhu, velmi nevyplatilo.

Do hlavy nikomu nevidíme, a už vůbec ne okolním řidičům, jejichž nečekané manévry musíme předvídat. Nebo se o to alespoň pokusit. Hlavně pokud se úsilí dotyčného nesetká s jeho řidičskými schopnostmi.

Takový příklad reprezentuje šofér Chrysleru Crossfire. Zachycen na přiloženém videu ze Spojených států se s ním prostřednictvím kamery v jenom z vozů setkáváme kterak se plouží v levém pruhu. Těžko říci, jestli jej vyprovokoval fakt, že se jej následně snažíme podjet, respektive kvůli jeho zevlování zbytečně nezpomalovat, ovšem rozhodne se k nečekanému korku.

Řidič dodávky utopil Porsche Speedster v kanálu. V neštěstí měl i trochu štěstí

Řidič dodávky utopil Porsche Speedster v kanálu. V neštěstí měl i trochu štěstí

Dva vozy jedoucí v levém a prostředním pruhu chce podjet prudkým manévrem přes zprava. Jakoby nevěděl, jak s následnou situací naložit a nikoli snad smykem, ale spíše nekontrolovaným manévrem naboural v plné rychlosti do betonových svodidel. Incident se odehrál před dvěma lety, ovšem nyní se tento záznam objevila na serveru Reddit. Podle popisku vide vyvázla posádka jen s lehkými zraněními. Řidič vozu s kamerou ihned nehodu oznámil policii. 

TEST Mazda 2 1.5 Skyactiv-G75: Co nabídne nejlevnější zoom-zoom?

TEST Mazda 2 1.5 Skyactiv G75

Zástupce segmentu B automobilky Mazda má v Evropě opravdu tvrdou konkurenci. Co všechno dostanete za tři sta tisíc?

včera | Vladimír Kadera | 54 příspěvků
Minitest Toyota Hilux 2.4 D4-D: I ta už se umí vyšňořit!

Toyota Hilux 2.4 D4-D (minitest)

Hilux osmé generace už má nový čumák. V rámci výroční edice se snaží zaujmout i tu klientelu kolem tunových pick-upů, která touží po co nejosobnějším vzezření a chování svého pracanta.

20.  1.  2019 | AutoRevue.cz | 11 příspěvků
Minitest Mercedes-Benz Vito Tourer Family 114 CDI: Na míru k vašim službám

Mercedes-Benz Vito Tourer Family (minitest)

Mít větší než běžnou rodinu znamená kromě jiného i obtížnější výběr auta. Především pak dnes, když jsou minivany na ústupu. Stojí za to dát přednost osobní dodávce od Mercedesu před čímkoli jiným?

17.  1.  2019 | Miro Mihálik | 3 příspěvky