Řidič Chrysleru se nechal vyprovokovat. Riskantní manévr nezvládl a naboural

Kličkování mezi pruhy se šoférovi, který se před chvíli ploužil v levém pruhu, velmi nevyplatilo.

Do hlavy nikomu nevidíme, a už vůbec ne okolním řidičům, jejichž nečekané manévry musíme předvídat. Nebo se o to alespoň pokusit. Hlavně pokud se úsilí dotyčného nesetká s jeho řidičskými schopnostmi.

Takový příklad reprezentuje šofér Chrysleru Crossfire. Zachycen na přiloženém videu ze Spojených států se s ním prostřednictvím kamery v jenom z vozů setkáváme kterak se plouží v levém pruhu. Těžko říci, jestli jej vyprovokoval fakt, že se jej následně snažíme podjet, respektive kvůli jeho zevlování zbytečně nezpomalovat, ovšem rozhodne se k nečekanému korku.

Řidič dodávky utopil Porsche Speedster v kanálu. V neštěstí měl i trochu štěstí

Řidič dodávky utopil Porsche Speedster v kanálu. V neštěstí měl i trochu štěstí

Dva vozy jedoucí v levém a prostředním pruhu chce podjet prudkým manévrem přes zprava. Jakoby nevěděl, jak s následnou situací naložit a nikoli snad smykem, ale spíše nekontrolovaným manévrem naboural v plné rychlosti do betonových svodidel. Incident se odehrál před dvěma lety, ovšem nyní se tento záznam objevila na serveru Reddit. Podle popisku vide vyvázla posádka jen s lehkými zraněními. Řidič vozu s kamerou ihned nehodu oznámil policii. 

TEST Lexus UX 250h F Sport Top: Pro nejdůležitější lidi na světě

Lexus UX 250h F Sport Top

O tom, že Lexus navrhuje a vyrábí opravdu krásná auta, není pochyb. A já se k řízení jednoho takového krasavce dostala. Nový Lexus UX 250h je první auto s hybridním pohonem, které jsem měla možnost vyzkoušet, a byla jsem z něj nadšená. Samozřejmě hlavně z holčičího pohledu, jak jinak.

dnes | AutoRevue.cz | 10 příspěvků
Minitest Lexus LS 500 AWD: Pro ty, kteří vědí, co chtějí

Lexus LS 500 AWD (minitest)

Vrchol motorové nabídky vlajkové lodi Lexusu se musí spokojit s šesti válci. Bude mu to stačit?

19.  5.  2019 | Vladimír Kadera | 20 příspěvků
Řídili jsme nový Ford Ranger Raptor: Je perfektní! To nejdůležitější však schází

Ford Ranger Raptor (první svezení)

Ford Ranger Raptor dokazuje, že práce může být i zábava. Umí dřít, vypadá u toho skvěle a těžkým terénem jezdí jako pánbůh.

17.  5.  2019 | Jiří Baborský | 22 příspěvků