Řidič BMW byl napaden na čerpací stanici. Auto použil jako zbraň a ujel

Auto se dá použít jako zbraň a to jak v negativní, tak i obranné konotaci. I když v tomto případě není nic jasné.

Napadení na silnicích či třeba čerpacích stanicích nejsou ojedinělá. A ne vždy se musí jednat třeba o pokus o krádež. Emoce na silnicích totiž mohou vést až k těmto krajním "řešením". Možná i to bylo podkresem následujícího incidentu.

Běžný den na Ringu? Driftující Škoda 110 R nebo nehoda Hyundai i30 N

Běžný den na Ringu? Driftující Škoda 110 R nebo nehoda Hyundai i30 N

Po internetu koluje videozáznam natočený mobilním telefonem z interiéru auta. Zabírá trojkový sedan předminulé generace e46. Řidič sedí uvnitř a je napaden dvěma muži. Ti neváhají otevřít dveře a napadnout jej.

Následující záběry však vypadají jako z počítačové hry. BMW se rozjede a při následném couvání se o jednoho z útočníků otře. Po přeřazení dopředu už se řidič BMW nerozpakuje a druhého agresora nabere na kapotu. Zatímco první kontakt mohl být nechtěný, druhý už byl zcela vypočítavý. Poté z místa ujíždí. 

Řidič ve starém BMW narazil VW Polo na sloup osvětlení. Kdo je ale na vině?

Řidič ve starém BMW narazil VW Polo na sloup osvětlení. Kdo je ale na vině?

Incident se odehrál 15. července ve floridském Ormond Beach. Vzhledem k tomu, že nevíme, co se dělo před začátkem videa, můžeme jen těžko soudit, jestli šlo o oprávněnou reakci, a to z obou stran. Popisek přiloženého videa však naznačuje, že o napadení šlo. Prý se chtěli dostat za volant.

TEST Volkswagen T-Cross 1.0 TSI DSG R-Line: Důležitá módní záležitost

VW T-Cross 1.0 TSI DSG

Volkswagen rozštěpil Polo na dva samostatné modely. Oplastované CrossPolo je minulostí a jeho pozici zastoupila novinka jménem T-Cross. Nabízí kromě zvýšené stavby karoserie ještě něco?

včera | Miro Mihálik | 38 příspěvků
První svezení se Seatem Leon TGI 1.5 TSI. Pod 1 Kč/km i s větším motorem?

Seat Leon TGI (první svezení)

České ceny Seatu Leon TGI po modernizaci pohonného ústrojí známe už od ledna letošního roku. Nyní došlo i na první kilometry za volantem a zdá se, že na dosavadních výhodách se vůbec nic nezměnilo.

11.  6.  2019 | Jan Mička | 15 příspěvků
První jízda: Range Rover Velar SVA. Pětilitrový V8 jako střed vašeho vesmíru

Range Rover Velar SVA (první svezení)

Do vymazleného Range Roveru Velar nacpali inženýři divize SVO svůj klasický osmiválec a na silnicích nad Barcelonou se nás snažili přesvědčit, proč tento recept dává smysl. Dobrá, přesvědčovat nás zrovna nemuseli…

10.  6.  2019 | Daniel Fuglevič | 11 příspěvků