Řidič BMW byl napaden na čerpací stanici. Auto použil jako zbraň a ujel

Auto se dá použít jako zbraň a to jak v negativní, tak i obranné konotaci. I když v tomto případě není nic jasné.

Napadení na silnicích či třeba čerpacích stanicích nejsou ojedinělá. A ne vždy se musí jednat třeba o pokus o krádež. Emoce na silnicích totiž mohou vést až k těmto krajním "řešením". Možná i to bylo podkresem následujícího incidentu.

Běžný den na Ringu? Driftující Škoda 110 R nebo nehoda Hyundai i30 N

Běžný den na Ringu? Driftující Škoda 110 R nebo nehoda Hyundai i30 N

Po internetu koluje videozáznam natočený mobilním telefonem z interiéru auta. Zabírá trojkový sedan předminulé generace e46. Řidič sedí uvnitř a je napaden dvěma muži. Ti neváhají otevřít dveře a napadnout jej.

Následující záběry však vypadají jako z počítačové hry. BMW se rozjede a při následném couvání se o jednoho z útočníků otře. Po přeřazení dopředu už se řidič BMW nerozpakuje a druhého agresora nabere na kapotu. Zatímco první kontakt mohl být nechtěný, druhý už byl zcela vypočítavý. Poté z místa ujíždí. 

Řidič ve starém BMW narazil VW Polo na sloup osvětlení. Kdo je ale na vině?

Řidič ve starém BMW narazil VW Polo na sloup osvětlení. Kdo je ale na vině?

Incident se odehrál 15. července ve floridském Ormond Beach. Vzhledem k tomu, že nevíme, co se dělo před začátkem videa, můžeme jen těžko soudit, jestli šlo o oprávněnou reakci, a to z obou stran. Popisek přiloženého videa však naznačuje, že o napadení šlo. Prý se chtěli dostat za volant.

TEST DS 7 Crossback PureTech 225: Extravagance bez kompromisů?

DS 7 Crossback PureTech 225

Zcela samostatná značka DS je tu a model 7 s dodatkem Crossback je startem nové éry. Vyzkoušeli jsme nejsilnější benzínové provedení a sportovně laděnou výbavu.

včera | Milan Lažanský | 41 příspěvků
TEST Ford Mustang Bullitt: Všechno nejlepší, Franku!

Ford Mustang Bullitt

Bylo by fajn se v testu Fordu Mustang vyhnout otřepaným frázím o amerických svalech a podobně. Obávám se ale, že dnes to nevyjde. Obzvláště, když tady máme ikonický Bullitt!

15.  11.  2018 | Jan Mička | 63 příspěvků
TEST Peugeot 508 GT PureTech 225 : Nejlepší obranou střední třídy je útok!

Peugeot 508 GT PureTech 225

Peugeot se ve střední třídě rozhodl k opravdu radikálnímu kroku. Je to lék na umírající segment, nebo už zašli příliš daleko?

10.  11.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků