Richard Hammond prozradil, jak bojovat s nástupem stáří. Lépe asi vybrat nemohl

Richard Hammond má stejně jako Clarkson a May určitě spoustu práce s pokračováním divácky oblíbené show The Grand Tour. Přeci jen si ale našel čas nás opět trochu rozesmát.

Krize středního věku. Čas, kdy muži sahají po motorkách, člunech, učí se létat, skáčou s padákem, lezou po horách, zdvojnásobí počet milenek nebo si třeba koupí nějaké zajímavé auto. Každý si tím projde jinak.

Řídili jsme nový Ford Ranger Raptor: Je perfektní! To nejdůležitější však schází

Řídili jsme nový Ford Ranger Raptor: Je perfektní! To nejdůležitější však schází

Britský moderátor Richard Hammond, který oslaví na konci letošního roku padesátku, v reklamě pro Ford tvrdí, že by sáhl po picku-pu, konkrétně po novém Rangeru Raptor. Své tvrzení se rozhodl potvrdit v úsměvném videu, které si můžete pustit níže v článku.

Ford Ranger Raptor je evropská kratochvíle dostupná pouze v jedné verzi karoserie (Double Cab). S emisně přátelským dvoulitrem o výkonu 157 kW (213 koní) spojuje drsný vzhled s robustním podvozkem, který se nebojí skočit bosí do bláta.

Už jsme jej otestovali a moc se nám líbil. Posadil se do něj náš kolega Miro Mihálik a dle jeho verdiktu to vypadá, že by nevolil jinak.

Za volantem nové Toyoty Yaris: Hybrid s třemi válci nelže a má skvělý podvozek!

Toyota Yaris 1.5 Hybrid

Čtvrtá generace yarisu je v Evropě nejdůležitějším modelem značky. Pro Čechy navíc zajímavá i tím, že se bude nově vyrábět u nás u Kolína. S novinkou jsme se mohli blíže seznámit na prázdných silnicích v okolí Bruselu.

dnes | Michal Dokoupil | 40 příspěvků
TEST Suzuki Ignis 1.2 DualJet Hybrid 4x4: Jak roztomilý Japonec vyzrál na EU

Suzuki Ignis 1.2 DualJet Hybrid 4x4

Zatímco řada evropských automobilek šíří názor, že malá SUV a crossovery pohon 4x4 nepotřebují, Suzuki se s tím nepáře a v modelu Ignis jej nabízí. Po nedávné modernizaci dokonce s hybridním pohonem, který je pro daný model jedinou možností.

9.  8.  2020 | Jan Mička | 51 příspěvků
Chevrolet Corvette C1 vzbudil rozruch v centru Prahy. Tento rudý skvost řídí žena

Chevrolet Corvette C1

Kdy jste naposledy spatřili na silnici Chevrolet Corvette? Možná docela nedávno. Jenže se s vámi vsadíme o cokoliv, že původní typ C1 z poloviny 50. let to rozhodně nebyl. Přesto i v Česku jeden takový vzácný zámořský klenot jezdí!

8.  8.  2020 | Lukáš Prejzek | 12 příspěvků