Richard Hammond přežívá na pustém ostrově. Nová show připomíná starý Top Gear

Richard Hammond rozjíždí svůj druhý vlastní projekt na televizi Amazon Prime. Tentokrát uvízne s Američanem na pustém ostrově.

Britský moderátor Richard Hammond je stejně jako jeho kolegové James May a Jeremy Clarkson ve službách americké internetové televize Amazon Prime, kde vedle celosvětové proslulé automobilové show The Grand Tour mají každý ještě své vlastní projekty. James May třeba cestuje Japonskem a učí se vařit. Clarkson má zase svou farmu.

Volvo provedlo extrémní nárazový test. Podívejte se, jak ničí auta pomocí jeřábu

Volvo provedlo extrémní nárazový test. Podívejte se, jak ničí auta pomocí jeřábu

Richard Hammond měl v rámci svého působení v této televizi projekt Richard Hammond´s Big, který se v české produkci objevil pod názvem Velké stavby s Richardem Hammondem. Aktuálně se však objevila ukázka na druhý projekt, který dostal název The Great Escapists a Hammondovi zde bude sekundovat Tory Belleci, americká televizní osobnost.

Dvojice moderátorů se jakoby ocitne na pustém ostrově, kde by měla bojovat o přežití. Nikdo jim ale neřekl, že se u toho nemohou pořádně pobavit. Moderátoři tak dělají nejrůznější vylomeniny a vymýšlejí pro sebe různé výzvy. Se stavbami nejrůznějších vozidel si spousta z vás určitě vzpomene na starý dobrý Top Gear.

Škoda Felicia kdysi prošla i testem Top Gearu. Už tehdy byl Clarkson mistrem slova

Škoda Felicia kdysi prošla i testem Top Gearu. Už tehdy byl Clarkson mistrem slova

Pilotní epizodu této show můžete sledovat na Amazon Prime 29. ledna. Celkově pak bude mít série šest epizod. Pokud jste tak již neučinili, můžete si počkat na poslední díl a podívat se na vše v rámci 30denní bezplatné zkušební verze.

TEST Subaru BRZ Final Edition: Devět let nás učilo tlačit na pilu. Teď už naposledy

Subaru BRZ Final Edition

Subaru již devátým rokem připomíná, že teď je ten správný čas na pořízení řidičského kupé za hodně dobré peníze. Kdo i letos zaváhá, nejspíš bude mít na nějakou dobu smůlu.

13.  1.  2021 | Vladimír Kadera | 32 příspěvků
TEST Audi e-tron 55 quattro Sportback: Tichý a hodně nápadný žrout elektřiny

Audi e-tron 55 quattro SB

Audi e-tron jsme tu měli už předloni. Tenkrát jsme s ním vyrazili do Rakouska a zažili pár neočekávaných dobrodružství. Dnes tu máme elegantnější verzi Sportback. Do žádných akcích se ale nehrneme, mrkneme na jeho schopnosti hezky v domácích podmínkách.

10.  1.  2021 | Vladimír Kadera | 118 příspěvků
Renault Captur E-Tech v dlouhodobém testu: Povedený start! Rychlík to ale není

Renault Captur E-Tech 160 (1. díl)

Testovací auta se u nás zpravidla zdrží necelý týden. S plug-in hybridním Renaultem Captur však máme troch větší plány.

8.  1.  2021 | Jan Mička | 14 příspěvků