Reva NXG: kabrio pro dva s elektrickým pohonem

Toto malé vozítko, které vzdáleně připomíná Smart Fortwo cabrio, navrhl člen designérské skupiny DC Designs, Filip Chalabria. Dvousedadlové kabrio s elektrickým pohonem vyrábí malá automobilka Reva Electric sídlící v Indii a o distribuci a marketing se stará firma GionGreen.

NXG má elektromotor o výkonu 37 kW (50 k) a pohon předních kol. Maximální rychlost je okolo 120 km/h, dojezd na jedno dobití akumulátoru, které trvá pouhých šest hodin, je zhruba 200 km. V interiéru je revoluční dotykový displej, přes který se kromě řízení vozítka ovládá téměř vše. Multifunkční počítač s LCD obrazovkou má satelitní navigaci, MP3 přehrávač a přístup na internet.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

dnes | Jan Mička | 36 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 65 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků