Renocar Tuning Jaro 2006: fotogalerie

V sobotu 8. dubna se na brněnském Masarykově okruhu konal velký sraz majitelů vyladěných vozů na akci Renocar Tuning Jaro 2006. V rámci akce uspořádal pořadatel akce dvoje klání na porovnání vyladěných vozů: závody do vrchu a sprint na 400 m.
Renocar Tuning Jaro 2006: fotogalerie

Na vrchol kopce nejrychleji dojel Pavel Gajár s vozem Subaru 1,6 (čas 1:22,333) a nejlepší sprint měl Marc T. Schlittrumpf s vozem Mercedes-Benz CL 65 AMG. Kompletní výsledky ze soutěží naleznete na stránkách Renocaru.

Delph, jeden z našich čtenářů, se byl na tuningové autoshow také podívat a zaslal nám do redakce celou řadu zajímavých fotografií, za což mu děkujeme. Některé z nich vám nabízíme pro dokreslení atmosféry, u některých prosím omluvte horší než obvyklou kvalitu.

Renocar Tuning Jaro 2006

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 1 příspěvek
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků