Renocar Tuning Jaro 2006: fotogalerie

V sobotu 8. dubna se na brněnském Masarykově okruhu konal velký sraz majitelů vyladěných vozů na akci Renocar Tuning Jaro 2006. V rámci akce uspořádal pořadatel akce dvoje klání na porovnání vyladěných vozů: závody do vrchu a sprint na 400 m.
Renocar Tuning Jaro 2006: fotogalerie

Na vrchol kopce nejrychleji dojel Pavel Gajár s vozem Subaru 1,6 (čas 1:22,333) a nejlepší sprint měl Marc T. Schlittrumpf s vozem Mercedes-Benz CL 65 AMG. Kompletní výsledky ze soutěží naleznete na stránkách Renocaru.

Delph, jeden z našich čtenářů, se byl na tuningové autoshow také podívat a zaslal nám do redakce celou řadu zajímavých fotografií, za což mu děkujeme. Některé z nich vám nabízíme pro dokreslení atmosféry, u některých prosím omluvte horší než obvyklou kvalitu.

Renocar Tuning Jaro 2006

Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

dnes | Jan Mička | 7 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 11 příspěvků
Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

16.  1.  2018 | Milan Lažanský | 2 příspěvky