Renntech SL: nablýskaný extrém

V dnešnej dobe je ťažké sa odlíšiť. A pokiaľ sa tak rozhodnete urobiť, máte síce na výber mnoho spôsobov, ale nie každý môže pôsobiť dobrým dojmom. U Renntechu sa rozhodli, že postavia SL v chrómovej úprave karosérie. A výsledok je skutočne nezvyčajný.

Toto SL je postavené na základe modelu SL600 s výkonom rovných 500 koní a točivým momentom 800 Nm medzi 1800 a 3600 otáčkami. O úpravách motoru zatiaľ žiadne informácie nemáme, ale je možné, že výkon nahor pôjde, pretože firma má bohaté skúsenosti s vyladením modelu SLR McLaren až na hodnotu 722 koní. Iné sú ale použité brzdy s obrovskými kotúčmi a miernych zmien sa dočkal aj znížený a pritvrdený podvozok. A ako by to bolo, keby boli na aute sériové kolesá – tie od Renntechu sa rozhodne lesknú statočne...

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Renntech SL v chrómovej úprave

Minitest Mini Cooper S E Countryman All4: Nabíjejte, jinak smysl nedává

Mini Cooper S E Countryman All4 (minitest)

Bruselští byrokraté nám připravili podmínky, které už brzy spustí lavinu hybridů. Pojďte se s námi skrze benzin-elektrický Countryman podívat, jak bude vypadat všední realita příštích let.

8.  12.  2018 | Miro Mihálik | 9 příspěvků
TEST Audi A6 50 TDI quattro: Maximálně efektivní manažerský balíček?

Audi A6 50 TDI quattro

Audi přispěchala s novou A6 v nejisté emisní době, stojí na úplně nových základech a spolu s A8 reprezentuje nové pojetí interiéru. A postavit se má aktuální velmi povedené pětkové řadě od BMW. To je hodně úkolů na jeden sedan vyšší střední třídy!

6.  12.  2018 | Milan Lažanský | 38 příspěvků
Minitest Lexus CT200h: Výjimečný hatchback nikdy nebyl levnější

Lexus CT200h (minitest)

Lexus přestane vyrábět kompaktní luxusní hatchback. Mrzí vás to? Tak máte poslední příležitost! Vyzkoušeli jsme, jestli je v dnešním kontextu ještě o co stát.

4.  12.  2018 | Milan Lažanský | 22 příspěvků