Renntech Aixro XR50: malý stříbrný šíp

Německá společnost Renntech, která se v minulosti postarala o takové kousky jako například Mercedes SL600nebo SLR 722, se tentokrát zaměřila na trochu jiný čtyřkolový objekt. Není to nic jiného než motokára, ovšem velice neobyčejná a na rovince by klidně mohla předjet i některé starší Škodovky.

Motokáru Renntech Aixro XR50 pohání rotační motor s výkonem 50 koní, což při hmotnosti jakou tento „vůz“ má, je opravdu hodně. Třešničkou na dortu je však její bodykit, který je téměř shodnou miniaturou toho, jaký má model SLR 722. Společnost jej proto prezentuje jako „dítě SLR 722“ a nám zbývá už jen konstatovat, že by to byl celkem pěkný vánoční dárek.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek
Renntech Aixro XR50
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 13 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků