Renntech Aixro XR50: malý stříbrný šíp

Německá společnost Renntech, která se v minulosti postarala o takové kousky jako například Mercedes SL600nebo SLR 722, se tentokrát zaměřila na trochu jiný čtyřkolový objekt. Není to nic jiného než motokára, ovšem velice neobyčejná a na rovince by klidně mohla předjet i některé starší Škodovky.

Motokáru Renntech Aixro XR50 pohání rotační motor s výkonem 50 koní, což při hmotnosti jakou tento „vůz“ má, je opravdu hodně. Třešničkou na dortu je však její bodykit, který je téměř shodnou miniaturou toho, jaký má model SLR 722. Společnost jej proto prezentuje jako „dítě SLR 722“ a nám zbývá už jen konstatovat, že by to byl celkem pěkný vánoční dárek.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek
Renntech Aixro XR50
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

dnes | Milan Lažanský | 17 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků