Renault zkontroluje hlavu zvedáku u 300 vozů Dacia Logan

Svolávací akce jsou klasickými operacemi, které provádí každý výrobce automobilů. I ti nejprestižnější výrobci tak činí, neboť je to důkaz serióznosti a péče o spokojenost zákazníků.

Značka Dacia od doby, kdy byla zakoupena společností Renault používá pracovní metody velkých konstruktérů v automobilovém průmyslu a to jak v oblasti koncepce nových vozů, výroby tak i v oblasti poprodejních služeb. V souvislosti s neustálým zlepšováním kvality svých vozů, značka Dacia, jako i jiní výrobci automobilů, provádí svolávací akce.

V současné době, právě v rámci koncepce a strategie vyšší kvality svolává značka Dacia 18 800 vozů Logan (z nichž 15 000 se nachází v Rumunsku). U těchto vozů bude provedena preventivní kontrola hlavy zvedáku (heveru) a podle výsledku kontroly jeho výměna. Vadný svar u hlavy zvedáku by mohl zapříčinit nepojízdnost vozidla z důvodu nemožnosti výměny kola.

V České republice se tato svolávací akce týká 300 vozů Dacia Logan, které byly vyrobeny mezi 24/5/2004 a 15/11/2004. Každý ze zákazníků značky Dacia, kterého se tato akce konkrétně týká, bude v těchto dnech osloven zvacím doporučeným dopisem s doručenkou, aby se s vozem dostavil ke svému prodejci na kontrolu.

Návštěva v servise bude trvat zhruba 30 minut. Zvedák bude zkontrolován a případně vyměněn. Všechny náklady související s touto svolávací akcí nese výrobce.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků