Renault zkontroluje hlavu zvedáku u 300 vozů Dacia Logan

Svolávací akce jsou klasickými operacemi, které provádí každý výrobce automobilů. I ti nejprestižnější výrobci tak činí, neboť je to důkaz serióznosti a péče o spokojenost zákazníků.

Značka Dacia od doby, kdy byla zakoupena společností Renault používá pracovní metody velkých konstruktérů v automobilovém průmyslu a to jak v oblasti koncepce nových vozů, výroby tak i v oblasti poprodejních služeb. V souvislosti s neustálým zlepšováním kvality svých vozů, značka Dacia, jako i jiní výrobci automobilů, provádí svolávací akce.

V současné době, právě v rámci koncepce a strategie vyšší kvality svolává značka Dacia 18 800 vozů Logan (z nichž 15 000 se nachází v Rumunsku). U těchto vozů bude provedena preventivní kontrola hlavy zvedáku (heveru) a podle výsledku kontroly jeho výměna. Vadný svar u hlavy zvedáku by mohl zapříčinit nepojízdnost vozidla z důvodu nemožnosti výměny kola.

V České republice se tato svolávací akce týká 300 vozů Dacia Logan, které byly vyrobeny mezi 24/5/2004 a 15/11/2004. Každý ze zákazníků značky Dacia, kterého se tato akce konkrétně týká, bude v těchto dnech osloven zvacím doporučeným dopisem s doručenkou, aby se s vozem dostavil ke svému prodejci na kontrolu.

Návštěva v servise bude trvat zhruba 30 minut. Zvedák bude zkontrolován a případně vyměněn. Všechny náklady související s touto svolávací akcí nese výrobce.

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků