Renault vyhral Cenu za najkrajší reklamný film 2006

Renaultova „Crash Test bageta” vyhrala ocenenie Najkrajší reklamný film 2006 na 22. Medzinárodnom automobilovom festivale v Paríži.

Víťaza určuje verejnosť a vyhlasovateľom súťaže v 56 krajinách je Eurosport International. 

Víťazný reklamný spot metaforicky znázorňuje nemeckých (biela klobása), japonských (sushi) a švédskych (knackerbrot) výrobcov automobilov, ako „zlyhávajú” pri crash teste. Posledný crash test v spote absolvuje typická francúzska bageta, ktorá ako jediná úspešne vyviazne z nárazu.

Renault sa rozhodol tento klip natočiť, pretože je jedinou automobilkou na svete, ktorá má osem modelov s piatimi hviezdičkami v testoch Euro NCAP. Podobné klipy však treba brať trochu s nadhľadom...

Celý klip si môžete vo formáte wmv (3,9 MB) stiahnuť tu.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků