Renault Twingo slaví dva milióny vyrobených kusů

Renault Twingo první generace si jistě zaslouží nemalou pozornost. Na trhu se pohybuje od roku 1993 a to téměř bez jakékoli změny. Za téměř třináct let, co Renault spustil jeho výrobu, sjelo z výrobních linek přes dva miliony tohoto malého, ale prostorného auta. Renault již několikrát oznámil, že chystá pro Twingo nástupce, ovšem pokaždé posunul termín představení nové generace. Definitivum, kdy nynější generaci odzvoní výrobní život, je stanoveno na podzim příštího roku. Než bude nový model oficiálně představen, musí si budoucí zájemci vystačit s útržkovými informacemi a také spy photos, které jsme vám přinesli v nedávném článku.

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků