Renault Twingo na platformě starého Clia (spy photos)

Přestože je Renault Twingo vyráběn více než 10 let téměř beze změn, výrobce s jeho nástupcem zatím otálí. Důvodem jsou snahy co nejvíce minimalizovat náklady. Proto Twingo nebude postaveno na zkráceném podvozku Clia třetí generace, ale dostane starší podvozek generace druhé. Rozvor bude o cca deset cm kratší než u nového Clia, čímž bude samozřemě omezen prostor. Na druhou stranu i nějakých 2,45 m zajistí na zadních sedadlech místa dostatek. Novinka bude stejně jako současné Twingo třídveřová, vůz však dostane mohutnější dimenze a agresivnější vzhled. Pod kapotou budou tepat motory s objemem 1.2 l, nafta se pravděpodobně objeví také. Malé Twingo by mělo konkurovat kolínským trojčatům.

Tip: Starší fotografie


Foto a ilustrace © Automedia

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 2 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků