Renault svolává model Scénic do servisů

Automobilka Renault pořádá novou svolávací akci, na řadě je druhá generace modelu Scénic. Jedná se o vozy vyrobené do prosince 2005 a jen v České republice se bude jednat o zhruba 1 600 vozů. Dle dostupných informací může mít Scénic problémy se sponou bezpečnostních pásů a oprava v autorizovaném servisu by neměla přesáhnout deset minut. Nejedná se sice o problém, který by měl přímo ohrozit posádku, ale Renault přesto doporučuje servis navštívit a tuto sponu si nechat preventivně vyměnit.

Všichni majitelé tohoto modelu budou informování doporučeným dopisem, pokud jste však koupil vůz z druhé ruky, informujte se v jakémkoli autorizovaném servisu Renault, kde vám poskytnou bližší informace.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

dnes | Radek Pecák | 10 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků