Renault svolává model Scénic do servisů

Automobilka Renault pořádá novou svolávací akci, na řadě je druhá generace modelu Scénic. Jedná se o vozy vyrobené do prosince 2005 a jen v České republice se bude jednat o zhruba 1 600 vozů. Dle dostupných informací může mít Scénic problémy se sponou bezpečnostních pásů a oprava v autorizovaném servisu by neměla přesáhnout deset minut. Nejedná se sice o problém, který by měl přímo ohrozit posádku, ale Renault přesto doporučuje servis navštívit a tuto sponu si nechat preventivně vyměnit.

Všichni majitelé tohoto modelu budou informování doporučeným dopisem, pokud jste však koupil vůz z druhé ruky, informujte se v jakémkoli autorizovaném servisu Renault, kde vám poskytnou bližší informace.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 16 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků