Renault svolává model Scénic do servisů

Automobilka Renault pořádá novou svolávací akci, na řadě je druhá generace modelu Scénic. Jedná se o vozy vyrobené do prosince 2005 a jen v České republice se bude jednat o zhruba 1 600 vozů. Dle dostupných informací může mít Scénic problémy se sponou bezpečnostních pásů a oprava v autorizovaném servisu by neměla přesáhnout deset minut. Nejedná se sice o problém, který by měl přímo ohrozit posádku, ale Renault přesto doporučuje servis navštívit a tuto sponu si nechat preventivně vyměnit.

Všichni majitelé tohoto modelu budou informování doporučeným dopisem, pokud jste však koupil vůz z druhé ruky, informujte se v jakémkoli autorizovaném servisu Renault, kde vám poskytnou bližší informace.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků